Gizlilik Sözleşmesi

– Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), sizin reklamda görünmesini istedikleriniz hariç hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

– Kredi kartı bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır, kredi kartı ile satış işlemleriniz sırasında paylaştığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde data olarak barındırılmamakta işlem sonrasında imha edilmektedir.

-Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

3- Sisteme girdiğiniz tüm sipariş ve destek bilgileriniz sistem tarafından şifrelenmektedir. 3. şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.

Reklam çalışmamız sırasında oluşturulan reklam sayfanıza ait kullanıcı adı ve şifreleriniz talebiniz doğrultusunda sizlere iletilmektedir, reklam sayfanızın tarafınızdan silinmesi, önemli bilgilerin değiştirilmesi, irtibat bilgilerinizin yanlış yazılmasından İnnova Reklam Ajansı sorumlu değildir. Siz talep etmediğiniz sürece kullanıcı adı ve şifreniz tarafımızca paylaşılmamaktadır. Yapılan çalışmanın kaletisini yitirmemesi amacıyla mümkün mertebe kullanıcı adı ve şifreleriniz firma yetkilimizin dışında hiçbir firmamızla paylaşılmamaktadır.

Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Bilgilerinizin sistemden tamamen silinmesi için: [email protected] adresine mail atarak talepte bulunmanız gerekmektedir. Talebiniz doğrultusunda işleminiz üç iş günü içerisinde gerçekleşecektir, arama motorlarında görüntülenme süresi maksimum 35 günü bulabilmektedir. Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Download from Google Play Store