İlanlar

Yayın -7

Şirketler Kriz Dönemlerinde Nelere Dikkat Etmeli !

Ülkelerin siyasi dengelerinin anormal bir şekilde değiştiği, bu değişimden piyasaların etkilendiği, emeklerin kara dönüşmekte zorlandığı dönemlerde işletmemizi mali krizlerden nasıl koruyabiliriz?
1- Bize en çok hangi ürün ve hizmetimiz az emek ve masrafla daha çok para kazandırıyor bunun analizini yapmalıyor muyuz ?
2- En çok nelere para harcıyoruz bunları düşünmeliyiz.

3- Yaptığımız harcamalar gerçekten gerekli mi ?

4- Asıl gerekli olan yerlere harcama yapıyor muyuz ?

5- Mali streslerimiz hayatımızın ne kadarını kapsıyor ve gerçekten maddi sıkıntımız var mı?

6- İşimiz çok fakat paramız yok mu ?

7- İş yerimiz için gerektiği kadar emek sarfediyor muyuz ?

 8Başarıyı asla ulaşılmaz görüyor muyuz ?

bu bahsedilen maddeleri ne kadar önemsiyor ve hiç düşünüyormuyuz, tüm bunları yapmamıza rağmen yolunda gitmeyen birşeyler varsa önlemler alıyor muyuz ?
Değerli İşletme sahipleri piyasaların sürekli inişli çıkışlı olduğu dönemlerde büyük yatırımlardan kaçının, yaklaşan seçimler, ülkelerin önemli anlaşmalarının olduğu dönemlerde piyasaların inişli çıkışlı durumlarından olumsuz etkilenmemek için orta ölçekli reklamlar vererek piyasaya isminizi unutturmayın ve büyük işler almayın, işinizi tamamen bir kenara bırakıp piyasanın düzelmesini de beklemeyin sadece olağan dışı girişimlerden kaçının ve olumlu bir bekleyiş içinde olun. Unutmayın bireyler aileleri aileler toplumları ve toplumlarda vatanı oluşturur olumlu düşünmek ve olumlu adımlar atmak tüm ülkenin olumlu bir yol çizmesine sebep olacak ve kısa vadeli çözümsüzlükleri atlatmamıza yardımcı olacaktır…
Bol Kazançlı Günler Dileriz…

Yayın-6

Google Reklamları Yapıyoruz Yalanı…

İşletmenizin ismini sabit bir fiyatla,  sınırsız tıklanma hakkıyla Google Arama Motorunda 1. satırda yayınlayacaklarını söyleyen kişileri dikkate almayınız. Google Arama Motorunda 1. satırda yer alabilmeniz için tıklama başı maliyeti olan Google Adwords sisteminden faydalanmanız gerekiyor. 1. sayfada tıklama başı maliyetsiz firmanızı yayınlayabilirsiniz bunun için kaliteli bir Seo Hizmetinden faydalanabilirsiniz…

 

Yayın -5

Seo Nedir ? Neden Gereklidir ?

Seo: Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu demektir, hayli zahmetli ve emek isteyen bir süreçtir. Web Sayfalarının Arama Motorlarında ilk sayfalarda görünmesini sağlar, dolayısıyla daha fazla müşteri daha fazla ziyaretçi anlamına gelmektedir. Bunun size dönüşümleri kazanç bakımından fazla olacaktır. Çünkü pazarlama elemanı çalıştırmadan ürünlerinizin satılmasını, hizmetlerinizin duyulmasını sağlar.

Neden Gereklidir ?

sitenizin ziyaretçi sayısı artar, arama motorlarında siteniz değer kazanır ve en önemlisi işletme olarak az masrafla daha fazla müşteri kazanırsınız daha fazla satış yaparsınız, yüzbinlerce Google kullanıcısı ürün ve hizmetlerinizi görür müşterilerinize kolayca ulaşırsınız… Arama Motoru Optimizasyonu devamlı yapılırsa arama motorlarında kalıcı bir yer edinebilir ve bir süre sonra Google Adwords sistemi gibi pahalı reklamlara ihtiyaç duymayabilirsiniz. Eğer yeni bir işletme kurmuşsanız mutlaka bir web siteniz ve seo çalışmanız olmalı, piyasadaki yerinizi sağlamlaştırmalı ve işini iyi yapan firma imajını her açıdan müşterinize göstermelisiniz…

Dikkat !!!

Yayın – 4 Gayrimenkul Uzmanlarına Yurt Dışı Kaynaklı Tuzak !

Gayrimenkul satıcılarına sahte mail hesaplarıyla mail göndererek satılık arazilerle ilgilendiklerini söyleyen ve savaş olan ülkelerdeki doktor ve askerlerin isimlerini vererek yüklü miktarda para transfer etmek istediklerini, bu para transferi için kargo ücreti gönderilmesini isteyen dolandırıcılar, Şu an Suriye de travma cerrahı olan Doktor Anas Al Kassem in adını ve İngiliz Diplomat Dr John Ashton“ın adını kullanan dolandırıcılar tüm senaryoyu önceden kusursuz bir şekilde planlayıp gayrimenkul satıcılarını dolandırıyorlar.

Şirketimizle alakalı arsa ilanlarından bize de ulaşan dolandırıcılar bize Hürriyet Emlak üzerinden ulaşmıştır Hürriyet Emlak aradığımızda ise konuyla ilgili bilgisi olduğunu belirten yetkililer daha önceden başka gayrimenkul satıcılarına da aynı mailin gönderildiğinden haberi olduğunu belirtti. Bu bilgiye sahip olan Hürriyet Gazetesi gibi bir kurum sitesinin adını korumak için bu haberi hiçbir şekilde duyurmayıp dolandırıcıların kendilerine yeni kurban bulmalarına çanak tutmuştur.

Bu haber yüzde yüz gerçek olup bizzat bizim açıklığa kavuşturduğumuz bir konudur.Bize gelen mail adreslerinin ip bilgileri üzerinden yaptığımız araştırmaya göre mailler bize Amerikanın Kalifornia eyaletinden ulaşmakta tam adresleri tepbit edilememektedir. John Ashton olduğunu iddia eden dolandırıcı ise +44 74 301 496 61 nolu hattan aramaktadır. Siz siz olun sakın bu tuzağa düşmeyin.

 

Yayın -3 /2013 te Gayrimenkul Sektörünün Durumu Neydi ? 2014 te Ne Olacak ?

2013 yılında 750000 konut satışı yapan gayrimenkul sektörü belkide tarihinin en kazançlı yılını geçirdi, vergi muafiyetleri, kredi imkanlarıyla 2013 te en canlı yılını yaşayan gayrimenkul sektörünün olası beklentileri 2014 te nedir ?

–  Sektör 2014’e KDV muafiyeti olmaması ve faiz oranlarının yüksekliği sebebiyle  daha dezavantajlı girecek gibi görünüyor. Ancak sektörde imar yönetmeliği ve tüketici hakları ile ilgili yeni mevzuat, tüketicinin lehinde kararlar içeriyor.

 

Yayın 2-Bunu Biliyormuydunuz ?

Gmail hesaplarınızın yeterince güvenli olduğunu düşünüyor mu sunuz ? özel bilgilerinizin güvenliğini korumakla alakalı olarak gmail sorumluluğun tamamen size ait olduğunu belirtmektedir bunu biliyormuydunuz ?

 

Yayın 1 – Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz…

Öncelikle hepinize bol kazançlar diliyoruz. İlanlar bölümümüzden günlük yayınlarla firmalarımıza güncel bilgilerle ışık tutmaya çalışacağız. Her biriniz birer işletmecisiniz ister büyük işletme olsun ister küçük işletme hepiniz birer girişimcisiniz. Girişimcilik ruhu bambaşka birşeydir. Birçok üstün özellik, farklı kişilik vasıflarını bir arada tutmayı gerektirir bir işletmeyi kurmak dolayısıyla her işletmeci kendi işletmesine göre üstün özellikleri olan kişidir.

Bu üstün kişilik vasfı girişimcilik ruhu artık tamamen bir meslek olarak görülecek ve üniversitelerde bununla alakalı bölümler açılacaktır. Bu güne kadar girişimcilik okullarda sadece bir dersti artık ekonomi açısından önemi iyice anlaşıldığı için üniversitelerde Girişimcilik Bölümleri açılacağını haber vermek istedik.

İnnova Reklam Ajansı İlan Servisi olarak ihtiyacınız olan çalışma arkadaşlarıyla tam olarak ihtiyacınız olan hedef kitlenize ulaşarak bol kazançlar elde etmenizi diliyoruz.  İşletmelerin gelişimine destek olmak amacıyla yeni gelişmelerden haberdar ederek yeni yayınlarımızla sizlerle olacağız.

Teşekkürler…

Download from Google Play Store