TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,031 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tolga Ateş
  • ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi 101/B Ziberbey Kadıköy Müjdat Gezen Sanat Merkezi Karşısı
  • TELEFON: 0 216 347 27 21
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Kadıköy Kuaför Salonları

Kadıköy Kuaför Salonları

Kadıköy Kuaför Salonu Tolga Ateş Firma Yetkilisi Tolga Ateş’in siz değerli müşterileri için yep yeni bir saç kesim tarzı geliştirdi. Tüm bayanların istediği ve beklediği saç kesim tarzı spesifik kesim.

Spesifik Kesim Nedir? Nasıl Yapılır Tolga Ateş Açıklıyor…

Bayanlar Saçlarını Kestirmekten Neden Korkar ?

Neden Kuaföre Giderken Hayalini Kurduğumuz Saçla
Kuaförden Çıkarken Gördüğmüz Saçımız Aynı Olmaz ?

Neden Bayanlar Kırıklarını Aldırmaya Korkarlar ?

Bizi Korkutmadan Saçlarımızı Kesen Bir Kuaför Yok mu?

Proporsiyona Uygun Saç Kesimi Yapılamaz mı ?

Merhabalar, tüm bayanların aklındaki bu yorucu ve haklı sorular artık Tolga Ateş’te yanıt buluyor. Tolga Ateş bayanların bu derdine derman oluyor. Tolga Ateş’te saçlarını kestiren kadınlar hayal kırıklıklarından ve saç kırıklarından kurtuluyor. Tolga Ateş müşterileri saçları kesilmesine rağmen Saloon Ateş’ten mutlu ayrılıyor.

Bayanlar Saçlarını Kestirmekten Neden Korkar ?
Neden Bayanlar Kırıklarını Aldırmaya Korkarlar ?
Alışılagelmiş yöntemlerle saç kesen kuaförlerden birine kırıklarını aldırmak yada saçını kestirmek için gitmişlerse eğer korkmakta haklılar.
Çünkü; Kuaför salonuna saçları uzun, seyrek ve ince saçlı ümitleri olan bir kadın giriyor çıkışta ise uzun saçları bir anda kısacık kalıyor. Kuaför salonundan çıkarken artık kıpkısa saçları olan, yeni kısa saçlarına alışma süresini yaşaması gereken, olumsuz yorumlara katlanması gereken bir kadın çıkıyor kuaför salonundan.
Kadınlar kara kara düşünmeye başlayor, kendine yeni imaj yarat, kıyafetlerini takılarını, makyajına göre yenile… Bunların hepsi belkide bir kadının hayatında en az bir kere yaşadğı sorunlar. Haklılar.
Spesifik Saç Kesimi Tolga Ateş

Spesifik Saç Kesimi Tolga Ateş

Bizi Korkutmadan Saçlarımızı Kesen Bir Kuaför Yok mu?
Proporsiyona Uygun Saç Kesimi Yapılamaz mı ?

Elbette var Saloon Ateş’te Tolga Ateş Sizleri bekliyor.

Dünya kuafölerinden beklenen yöntemi bir Türk kuaför geliştirdi. Bayanların kuaföre giderken yaşadıkları gerginlikleri endişeleri artık son buluyor.
Tolga Ateş hem yurt içi hem yurt dışı eğitimlerle insanların birbiri arasındaki sessiz ve görsel iletişimde en önemli etkilerden birinin saçlar olduğunu keşfetti ve en büyük ilgi alanı olan saçlara ve o saçların sahibi kadınlara daha çok önem vererek bu yöntemi geliştirdi.

Spesifik Kesim sessiz bir devrim yaparak birçok iş hayatımızda ve günlük hayatımızda karşımızdaki insanlara en güzel mesajı veren saçlarımızı en güzel şekilde kesmenin yolu oldu.

Bizi Korkutmadan Saçlarımızı Kesen Bir Kuaför Yok mu?
Proporsiyona Uygun Saç Kesimi Yapılamaz mı ?
Elbette var Saloon Ateş’te Tolga Ateş Sizleri bekliyor.

Nasıl mı ? Spesifik Saç Kesimi ile Saloon Ateş Yetkilisi Tolga Ateş’in maharetli elleriyle…
Tolga Ateş’in ağzından spesifik saç kesimi nedir?
Spesifik saç kesimi kadınların şikayetleri, talepleri ve onların hayalleri üzerine tamamen benim tarafımdan geliştirilmiş bir saç kesimidir. Öncelikle onların isteklerini önemsiyorum çünkü saçlar kişinin kendisini, kendi doğasını temsil eder. Spesifik kesim bir çok modeli bir arada harmanlayıp kişiyle bütünleştirmeyi amaçlıyor. Tabii burada saçın ne istediği de önemli, saçın sahibi kadar.
Örneğin; ince telli seyrek bir saç dolgunlaştırılmak ister, o zaman önceliğimiz saçın isteğini karşılamaktır, genelde kuaförler bu tip saçlara kısa kesim yaparak tek çözüm sunuyor oysaki spesifik kesimde alternatifler çoğalıyor. Çünkü işin içine bilimde giriyor. Saça açılar vererek dolgunlaştırma yapılıyor. Böylelikle saçları uzun olarak da çok rahat kullanabiliyorlar. Ayrıca yoğun ve kontrolü güç olan saçların içinde alternatiflerimiz var. Genelde alışılagelmiş yöntemleri kullanan kuaförler gür ve yoğun saçlarda kırık alırken ve kesim yaparken aralardan alırlar, ince saçları tamamen kısaltırlar.
Biz saçın tipine göre alternatifler sunarak rahatlık ve kontrolü aynı anda sağlamaktayız. En çok merak edilense saçların boyu kısalmadan kırıklardan temizlenip temizlenmeyeceği, pek ala buda mümkün, kısacası spesifik kesimde alternatifler, çözümler var. Sunduğumuz alternatifler ve çözümler sayesinde vasat saçlar kaderiniz olmaktan çıkıyor. Saçlarınızı özgürce şekillendiriyor ve kullanıyorsunuz.
Spesifik Kesim ile ilgili daha fazla bilgi almak ve Spesifik Kesim yaptırmak için hepinizi Saloon Ateş’e bekliyoruz.
Facebook adresimiz için tıklayın
İnstagram Adresimiz için tıklayın

Salon Ateş Kuaför Tolga Ateş Spesifik Saç Kesimini Meslektaşlarıyla Paylaşıyor…

Tolga Ateş Spesifik Saç Kesimini meslektaşlarıyla paylaşıyor. Bu teknikte geometri ve teknoloji üst seviye kullanılıyor. En doğru ve kontrolu metodlarla kullanışlı ve modern sonuçları beraberinde getirerek mesleki kariyerinizi yukarılara taşıyor.

Tolga Ateş Patentli Spesifik Saç Kesimi Eğitimlerimiz Çok Yakında…

Salon Ateş Kuaför Tolga Ateş İrtibat 0 216 347 27 21

Salon Ateş Bayan Kuaförü Firmamız İstanbul Kadıköyde bayan kuaförü, Spesifik kesim, Saç kesimi, Tolga Ateş, Kalıcı Makyaj, 30 Kıl Tekniği, Bilimsel Kesim, Çözümm üreten saç kesimi, Saç Kesim Eğitimi, Spesifik Kesim Eğitimi, Spesifik saç kesimi nedir, Yeni Saç Modelleri Kadıköy, Kadıköyde hesaplı bayan kuaförü, Kadıköyde kaliteli bayan kuaförleri, Kadıköyde en moda kuaför salonları, Kadıköyde pivot point saç kesimi, Kadıköyde saç bakım kuaför, Kadıköyde saç kesim kuaförler, Kadıköyde en iyi kuaförler, İstanbul Kadıköyde en iyi kuaförler, Kadıköyde en hesaplı kuförler, Kadıköyde saç botoksu, Kadıköyde saç botoxu, Kadıköyde hangi kuaförler daha iyi, İstanbulda hangi bayan kuaförü daha iyi, İstanbulda en iyi bayan kuaförleri, Kadıköyde en iyi saç kesim hizmetleri, Kadıköyde Solaryum Merkezleri, Kadıköyde Gelin Başı, Kadıköyde bayan kuaförleri, Kadıköyde saç botoxu konusunda hizmet vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store