TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
665 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

logo

Reotek Elektronik İzmir Firmamız İzmirde Elektrik ve Elektronik Sektöründe Hizmet Vermektedir. Reotek Elektronik İzmirde Gambro yetkili teknik servis,  Su arıtma sistemi, Endotoksin, Hemodiyaliz Teknik Servis, Hemodiyaliz Su Arıtma Sistemi, Membran, Ro (Hemodiyaliz su sistemi RO membrani ), Ultrafiltre, konularında hizmet vermektedir.

Reotek Elektronik Ltd Şti İzmir Firmamız İzmirde 2007 yılında ticaret hayatına başlamıştır. 2007 yılı öncesi Şirket kurucumuz ve mürüdümüz Ali Yılmaz, 1993 yılından 2007 yılına kadar Endüstriyel ve Elektronik ve Medikal Elektronik alanlarında çalışmıştır. Reotek Elektronik Ltd Şti çağımızın en modern Hemodiyaliz sistemleri üreticisi olan Gambro nun Konya, Aksaray, Nevşehir ve Karaman illerinin tek yetkili servislik görevini sürdürmektedir.

Firmamız Medikal ve Endüstriyel su arıtma sistemleri konusunda danışmanlık ve proje ve uygulama konusunda hizmet vermektedir.

Reotek Elektronik İzmir Firmamız İzmirde Hemodiyaliz Su Sistemi, İzmirde Su arıtma sistemi, İzmirde Endotoksin, İzmirde Hemodiyalız Teknik Servis, İzmirde Ro Membranı, İzmirde Ultrafiltre, Antalyada Hemodiyaliz Teknik Servis, Konyada Hemodiyaliz Teknik Servis, Aksarayda Hemodiyaliz Teknik Servis, Karamanda Gambro yetkili servisi konularında hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store