• bilgi@innovareklamajansi.com
  • 0 532 683 13 43

GOLD Profesyonel Fotoğrafçı Ali Aslantaş Konya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
763 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+5 = ?

VİDEOLAR

  • ali aslantaş

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Seydişehir Konya

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

 

profesyonel-fotografci-konya

Profesyonel Fotoğrafçı Ali Aslantaş Konya Seydişehir’de profesyonel fotoğraf çekimleri, düğün çekimleri, düğün belgeseli, nişan fotoğrafları, bebek çekimi, katalog çekimi, ürün çekimleri, fotoğrafçılık eğitimi, fotoğrafçılık kursları konusunda hizmet vermektedir. Sanatsal fotoğraf çekimlerinde meşhur olan fotoğraf sanatçımız Ali Aslantaş Konya ve bölgedeki illere projelerine göre organize ederek gitmektedir.

Çekimlerle İlgili Videolarımız için Facebook Sayfamızın Videolar Bölümü; https://www.facebook.com/aslanatasali/videos/

Çekimlerimizle İlgili Fotoğraflar için Facebook Sayfamızı Ziyaret Ediniz.

https://www.facebook.com/aslanatasali/

img-20161019-wa0027

 

Profesyonel ürün çekimleri konusunda, kıyafet katalogları, cast ajansları için fotoğraf çekimleri, mankenlik ajansları için fotoğraf çekimleri, web tasarım ve reklam faaliyetleri için fotoğraf çekimleri düğünler ve organizasyonların profesyonel fotoğrafçı ihtiyacı konusunda yardımcı olmaktadır..

Konya Seydişehir‘den tüm Türkiye ye profesyonel fotoğraf çekimleri hizmeti veren fotoğraf sanatçısı Ali Aslantaş başta tüm ege bölgesi olmak üzere Türkiye’ye hizmet verebilmektedir.

img-20161019-wa0033

Profesyonel Fotoğrafçı Ali Aslantaş Konya Seydişehir’de profesyonel fotoğrafçı, Konya Seydişehir düğün fotoğrafçısı, Konya Seydişehir ürün çekimi, Konya Seydişehir katalog çekimi, Konya Seydişehir bebek çekimi, Konya Seydişehir sanatsal fotoğraf çekimi, Konya Seydişehir en iyi fotoğrafçılar, Konya Seydişehir profesyonel fotoğraf ajansı, Konya Seydişehir fotoğraf ajansları, Konya Seydişehir fotoğrafçısı, Konya Seydişehir konsept fotoğrafları konusunda hizmet vermektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store