• bilgi@innovaajans.com

Profesyonel Fotoğrafçı Ali Aslantaş Konya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,489 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Aslantaş
  • ADRES: Seydişehir Konya
  • TELEFON: 0535 887 24 45
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

 

profesyonel-fotografci-konya

Profesyonel Fotoğrafçı Ali Aslantaş Konya Seydişehir’de profesyonel fotoğraf çekimleri, düğün çekimleri, düğün belgeseli, nişan fotoğrafları, bebek çekimi, katalog çekimi, ürün çekimleri, fotoğrafçılık eğitimi, fotoğrafçılık kursları konusunda hizmet vermektedir. Sanatsal fotoğraf çekimlerinde meşhur olan fotoğraf sanatçımız Ali Aslantaş Konya ve bölgedeki illere projelerine göre organize ederek gitmektedir.

Çekimlerle İlgili Videolarımız için Facebook Sayfamızın Videolar Bölümü; https://www.facebook.com/aslanatasali/videos/

Çekimlerimizle İlgili Fotoğraflar için Facebook Sayfamızı Ziyaret Ediniz.

https://www.facebook.com/aslanatasali/

img-20161019-wa0027

 
Profesyonel ürün çekimleri konusunda, kıyafet katalogları, cast ajansları için fotoğraf çekimleri, mankenlik ajansları için fotoğraf çekimleri, web tasarım ve reklam faaliyetleri için fotoğraf çekimleri düğünler ve organizasyonların profesyonel fotoğrafçı ihtiyacı konusunda yardımcı olmaktadır..

Konya Seydişehir‘den tüm Türkiye ye profesyonel fotoğraf çekimleri hizmeti veren fotoğraf sanatçısı Ali Aslantaş başta tüm ege bölgesi olmak üzere Türkiye’ye hizmet verebilmektedir.

img-20161019-wa0033

Profesyonel Fotoğrafçı Ali Aslantaş Konya Seydişehir’de profesyonel fotoğrafçı, Konya Seydişehir düğün fotoğrafçısı, Konya Seydişehir ürün çekimi, Konya Seydişehir katalog çekimi, Konya Seydişehir bebek çekimi, Konya Seydişehir sanatsal fotoğraf çekimi, Konya Seydişehir en iyi fotoğrafçılar, Konya Seydişehir profesyonel fotoğraf ajansı, Konya Seydişehir fotoğraf ajansları, Konya Seydişehir fotoğrafçısı, Konya Seydişehir konsept fotoğrafları konusunda hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store