• bilgi@innovaajans.com

Öztekinler Kız Öğrenci Yurdu Karabük

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
546 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

karabukte-kiz-ogrenci-yurtlari

Öztekinler Kız Öğrenci Yurdu Olarak Bizler Karabükte Karabük Kampüsüne Yakın Konumda, Kız Öğrencilerimizin Kullanımı İçin Güvenli, Aile Ortamında Huzurlu, Hijyenik, Kaliteli ve Hesaplı Kız Öğrenci Yurdu Hizmeti Vermekteyiz…

karabukte-kaliteli-kiz-yurtlari

Öztekinler Kız Öğrenci Yurdu Olarak Hizmetlerimiz,

Öztekinler Kız Yurdumuzda öğrencilerimizin ihtiyacı olan birçok imkan bulunmaktadır. Bu imkanlar sayesinde öğrencilerimiz konforlu bir öğrenim hayatı geçirecektir.
Binamız 4000 m2 olarak inşa edilmiş olup, toplamda 350 öğrencimize hizmet vermekteyiz. Yurt kapasitemiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır.
Öğrencilerimizin yurt önünden istedikleri yöne istedikleri saatte dolmuş – otobüs bulabilme imkanı bulunmaktadır.
Binamız doğal afetlere karşı hassas proje çalışmalarıyla inşa edilmiştir. Yurt binasının depreme karşı dayanıklı olduğuna dair deprem raporu bulunmaktadır.
Odalarımız 2-3-4-5 kişilik olup, farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır.
Oda Fiyatlarımız;
Binamızın içerisinde çift asansör bulunmaktadır.
Bina girişi ve oda girişleri kartlı sistemle yapılmaktadır. Bina güvenliğimiz farklı 36 noktadan 7/24 kamera sistemi ve profesyonel güvenlik elemanlarımız ile yapılmaktadır.
Öğrencilerimize 7/24 sıcak-soğuk su sağlanmakta, su kesintilerine karşı depolar ve elektrik kesintisine karşı jeneratörlerimiz bulunmaktadır.
Her odada banyo, wc her öğrenciye ait gardırop ve ayakkabı dolabı bulunmaktadır.
Yurdumuzda öğrencilerimize sabah kahvaltısı ve akşam yemeği imkanı sunulmaktadır. Yemek hizmetlerimiz geniş menü alternatiflerimizle deneyimli mutfak elemanları tarafından hijyen kurallarına uyularak sağlıklı bir şekilde yerine getirilir.
Yurdumuzda kafeterya bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kuaför salonu, spor salonu ve tenis masası bulunmaktadır.
Öğrencilerimiz için okul ve yurt arasında sabah 08:00’den akşam son derse kadar her saat başı servis imkanımız bulunmaktadır.
Odalarımızda bulunan yorgan, yatak örtüsü, perde vs. periyodik olarak temizlenmektedir.

Öğrencilerimizin rahat bir şekilde ders çalışabilmeleri için odalarında çalışma masaları mevcuttur. Ayrıca yurdumuzda etüt odamızda bulunmaktadır.

Odalarımızda ve yurdumuzda 24 saat kesintisiz kablosuz internet imkanımız bulunmaktadır.

Konaklamakta olan öğrencilerimiz ile personelimiz huzur ve güvenin sağlanması amacıyla yurdumuzda resmi tatiller dahi 24 saat biri idareci olmak üzere çeşitli görevlerdeki personelimiz ile güvenlik önlemleri alınmıştır.
İbadetini yapmak isteyen öğrenciler için mescidimiz ve abdesthanemiz mevcuttur.
Yurdumuzda revir hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Öztekinler Kız Öğrenci Yurdu firmamız, Karabükte kız öğrenci yurtları, Karabükte kız öğrenci pansiyonları, Karabükte kız öğrenci apartları, Karabükte kız yurdu, Karabükte güvenilir kız öğrenci yurtları, Karabükte kampüse yakın kız öğrenci yurtları, Karabükte hesaplı kız öğrenci yurtları, Karabükte kaliteli kız öğrenci yurtları, Karabükte güvenilir kız öğrenci pansiyonları, Karabükte hesaplı kız öğrenci pansiyonları, Karabükte güvenilir kız öğrenci evleri, Karabükte üniversiteye yakın kız öğrenci yurtları konularında hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store