• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
436 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

MAVİANAOKULU-2-e1434911420836

Özel Mavi Anaokulu Olarak Bizler İstanbul Sancaktepede Meb Onaylı, 2-6 Yaş Arası, Hesaplı, Hijyenik, Aile Huzurunda, Fiyat Olarak Uygun, Çocuklarımızın Huzuru, Güvenliği, Mutluluğu, Hijyeni, Rahatı ve Öğrenme Hevesinin Artması, Bilgi ve Beceri Kazanmaları İçin En Güzel Anaokulu Hizmetlerini Sunuyoruz…

sancaktepe anaokullari

Mavi Anaokulu Olarak Sancaktepede En Hesaplı Anaokulu Hizmetlerini En Kaliteli Ortamda Çocuklarımızın Mutluluğu ve Başarısını Düşünerek Sizlere Sunuyoruz…
istanbul-sancektepe-en-iyi-anaokullari

Okulumuz Samandıra’da trafikten ve şehrin kalabalığından uzakta bulunmaktadır. Etrafı sitelerle çevrili güvenlik açısından hiçbir problemin yaşanmadığı bir yerdedir.

Her çocuğun en iyi eğitimi alma hakkı vardır. Bunun içinde okulumuz maddi olarak velilerin bütçesine uygun hesaplı bir kurumdur.Toplu yaşam alanı olan okulumuz hijyenik olmakla birlikte sıcak ve soğuğu dengeleyen yalım sistemine sahiptir. Okulumuzda temizliğin kolay ve hijyenik olabilmesi için ayrıca tozun barınmaması için halı ve tül kullanımı yoktur.

Hayatın içinde olan gerçek nesne kullanımını sınıf içine taşıyarak Montessöri Eğitim Modelini uygulamaktayız. Kurumumuzda bu eğitim modeline dayanarak birçok etkinlik gerçekleşmektedir.

Sosyal duygusal alanlarını desteklerken aynı zamanda onları bir sonraki eğitim aşamasına akademik olarak hazırlıyoruz.

Okulda yapmış olduğumuz drama, resim, binicilik, sergi – müze gezileri vemontessöri etkinlikleriyle çocuklarımızın sosyal – duygusal alanını desteklemekte ve farkındalıklarını artırmaktayız.

İstanbul Sancaktepedeki Binamızda Sezona ve Özel Günlere Göre Aktivitelerin Yapıldığı, Boyama, Yüzme, Spor, Yemek Yapma Becerileri, Genel Kültür Bilgisi, Gezi gibi aktivitelerin yapıldığı anaokulumuza tüm çocuklarımızı bekliyoruz…

 

Özel Mavi Anaokulu firmamız, İstanbul Sancaktepede anaokulları, İstanbul Sancaktepede tercih edilen anaokulları, İstanbul Sancaktepede okul öncesi ingilizce eğitimi, İstanbul Sancaktepede kaliteli anaokulları, İstanbul Sancaktepede güvenilir anaokulları, İstanbul Sancaktepede hijyenik anaokulları, İstanbul Sancaktepede hesaplı anaokulları, İstanbul Sancaktepede 2-6 yaş arası anaokulları, İstanbul Sancaktepede başarılı anaokulları, İstanbul Sancaktepede okul öncesi ingilizce eğitimi veren kreşler, İstanbul Sancaktepede tavsiye edilen anaokulları, İstanbul Sancaktepede meb onaylı anaokulları, İstanbul Sancaktepede 2-6 yaş arası kreşler konularında hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store