• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
418 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ankaradaolukfirmasi

Özdağ Oluk Sistemleri Firmamız Ankardaa  Çatı Oluk, Oluk, Eksiz Oluk, Mono Oluk, Eksiz Çatı Oluk, Çatı Oluk, Yağmur Olukları konusunda imalat, satış ve montaj hizmetleri vermektedir…

Özdağ Oluk Firmamız 20 yılı aşkın süredir sadece çatı detayları üzerine çalışmaktadır. Eleman ve ekipmanlarla her türlü montajları yerinde eksiksiz olarak yürütür,  işimizde zaman ve kaliteyi en iyi kullanarak zamanında iş bitilmektedir.

Ankara ve çevresinde yılların deneyimi ve konusunda uzman personelimiz, kesintisiz hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Satış sonrası servis ve garanti hizmetlerimiz ile de kullandığımız ürün ve uygulamalarımızın daima arkasındayız.
Günümüz teknolojik olanakları, doğanın bize sunmuş olduğu birçok malzemeyi daha işlevsel kullanma fırsatı vermektedir. Özellikle yapı tasarımlarında metalin kullanımı her geçen gün artmakta ve modern teknoloji ürünleri geleneksel sistemlerin yerini almaktadır.
Özdağ Oluk Ankarada Oluk , Mono Oluk , Eksiz Oluk , Çatı Oluk , Oluk Hizmetlerimiz İçin Hemen Arayın…

Ankara Çatı Oluk Sistemleri, Ankarada Oluk Montajı, Ankarada Oluk İmalatı, Ankarada Oluk Satışı, Ankarada  Eksiz Oluk Sistemleri, Ankarada Mono Oluk Sistemleri, Ankarada Eksiz Çatı Oluk, Ankarada Çatı Oluk Montajı, Ankarda Yağmur Olukları, ankarada oluk fiyatları, Oluk metre fiyatları, Ankarada Oluk Firmaları Konusunda Hizmet Vermektedir.




FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store