• bilgi@innovaajans.com

Osmaniye Kardeşler Halı Yıkama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,637 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Bey
  • ADRES: Rauf Bey Mh 9047 Sok No: 2 Merkez OSMANİYE
  • TELEFON: 0328 825 80 01
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ OSMANİYE

FİRMA HAKKINDA

Osmaniye Kardeşler Halı Yıkama

Kardeşler Halı Yıkama Osmaniye’nin En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Osmaniye Halı Yıkama Firması

Osmaniye Halı Yıkama

Halılarınız mı kirlendi, halı yıkamacıya vermeye çekiniyor musunuz ? Solmalarından ve yıpranmalarından korkuyor musunuz ? Korkmayın artık Kardeşler Halı Yıkama Var.
Evinize kadar geliyoruz, halılarınızı alıyoruz, tozunu alıp birinci sınıf deterjanlarla soldurmadan yıpratmadan yıkıyoruz, güzelce kurutuyor paketliyoruz, güvenle evinize teslim ediyoruz.

Osmaniye Halı Yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, kilim yıkama, el dokuması halı yıkama, cami halısı yıkama, yerinde koltuk yıkama hizmetleri…
Osmaniyede Halı Yıkama Firması

Osmaniyede Halı Yıkama

Bahar Temizliği Dert Olmasın Kardeşler Halı Yıkama Olarak Halılarınızı Pırıl Pırıl Yıkıyor Evinize Teslim Ediyoruz.
Bunlar sloganlar. Bunlarla beraber halı yıkama resimleriyle grafik yapacağız, irtibat numaralarınızı grafiklere yazacağız.

Osmaniye de Profesyonel Halı ve Koltuk Yıkama Hizmeti veren Firmamızda Tecrübeli ve deneyimli kadro , son sistem Teknolojik halı ve koltuk Yıkama Makinaları ve Kaliteli 1. Sınıf Şampuanlar Kullanılmaktadır.Tüm bunlar Dikkate Alındığında Siz Değerli Müşterilerimize Sağlıklı ve Kaliteli hizmet vermek Çalışma Prensiplerimizin başında Gelmektedir.Sektördeki Tecrübemiz ile sizlere hizmet veren firmamizda ; Müşteri Memnuniyeti çok önemlidir.Sizi gerçek temizlik ile tanışmaya davet ediyoruz.
0544 966 80 01 – 0328 825 80 01

Osmaniye Halı Yıkama Fabrikası

Osmaniye Halı Yıkama Fabrikası
Kardeşler Halı Yıkama Osmaniye Firmamız, Osmaniye halı yıkama, Osmaniye halı yıkamacılar, Osmaniye Koltuk Yıkama, Osmaniye Yerinde Koltuk Yıkama, Osmaniyede halı yıkama firması, Osmaniye halı yıkama şirketi, Osmaniye halı yıkama şirketleri, Osmaniye halı kilim yıkama, Osmaniye cami halısı yıkama, Osmaniye halı yıkama fabrikası, Osmaniye makine halısı yıkama, Osmaniye el dokuması halı yıkama, Osmaniye soldurmadan halı yıkama, Osmaniye yıpratmadan halı yıkama, Osmaniye kilim yıkama, Osmaniye yorgan yıkama, Osmaniye halı yıkama, Osmaniye halıflex yıkama, Osmaniye garantili halı yıkama, Osmaniye eve teslim halı yıkama, Osmaniye merkez halı yıkama, Osmaniye merkezde halı yıkamacılar, Osmaniye en iyi halı yıkama, Osmaniye profesyonel halı yıkama hizmetleri vermektedir.

 

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store