Maraton Çay Kazanları İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
898 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

mataroncaykazanlari

Maraton Çay Kazanları Firmamız İstanbulda Çay Kazanları İmalatı ve Satışı Yapmaktadır, Maraton Çay Kazanları Firma Yetkilisi Seyfettin Bey Olarak Siz Değerli Ziyaretçilerimize Sesleniyorum:

LPG 45 Yıllık deneyimimle, çay kazanı sektöründe hizmet vermekteyim. Çay kazanlarımız 5 yıl çatlama delinmeye karşı garantilidir. Aksi durumlarda değişim vardır. Markaya değil kaliteye önem verin. Diğer firmalara göre bizim Ça kazanlarımız % 50 tasarrufludur. Rezistans patlamasına son… Ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki servis olayına son… Ürünlerimiz A++ tasarrufludur… Kahveci dostum, pastaneci hemşerim, sanayici kardeşim her yıl çay kazanı değiştirmeye son. Markayı değil kaliteyi satın al. Paran Cebinde Kalsın… Biz daha iyisini yapana kadar En iyisi bu…!

Maraton Çay Kazanları : 0 538 288 37 37

Maraton Çay Kazanları Olarak Bizler İstanbulda çay kazanı imalatı, İstanbulda çay ocağı kazanları, İstanbulda garantili çay ocağı kazanları, İstanbulda çay ocağı kazanı imalatı, İstanbulda çay ocağı kazanı satışı, İstanbulda çay kazanı servisi konusunda hizmet vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store