• bilgi@innovaajans.com

Lale Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Sincan

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
524 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Lale Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Olarak Bizler Ankara Sincanda özel eğitim, özel eğitim ve rehabilitasyon, zihinsel engelliler eğitimi, fizik tedavi rehabilitasyon, dil ve konuşma bozuklukları, dil konuşma bozukluğu, özgül öğrenme, otizm tedavisi, otistik çocuk eğitimi, fizik tedavi merkezi konusunda hizmet veriyoruz…

ankara-sincan-özel-eğitim-rehabilitasyon

Merkezimiz; hafta içi ile cumartesi günleri 08.00–18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Merkezimizde eğitim alan öğrencilerden ücret alınmamaktadır. Eğitsel değerlendirme ve tanılama için randevu alan öğrencinin ev, okul veya velinin işyerine gidilerek hizmet verilmektedir..

AMACIMIZ

Türk Milli Eğitim Sisteminin genel amaçları doğrultusunda; öğrencilerin öğretim faaliyetlerinden en etkili biçimde yararlanabilmeleri, var olan potansiyellerini en uygun şekilde kullanabilmeleri; bedensel, ruhsal yönden sağlıklı, topluma aktif şekilde uyabilen bireyler yetiştirmektir.

ÇALIŞMA DÜZENİMİZ

Merkezimize bireysel olarak başvuru yapan öğrencilerin aileleri hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.
Merkezimizde eğitim alacak bireyler ders program veya randevu saatinde bulunmak zorundadırlar. Velilerimizin/ öğrencilerimizin ders programı randevu tarihi ve saatine özen göstermeleri gerekmektedir. Ders programına herhangi bir nedenle gelemeyecek velilerin en az bir gün önceden , merkezimizi arayarak haber vermeleri telafi eğitiminde oluşabilecek gecikmeleri engelleyecektir.

sincanda-özel-eğitim-rehabilitasyon

Lale Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Firmamız, Sincanda başarılı rehabilitasyon merkezi, Sincanda özel eğitim, Sincanda güvenilir rehabilitasyon merkezi, Sincanda hijyenik rehabilitasyon merkezi, Sincanda dil konuşma bozukluğu, Sincanda özgül öğrenme, Sincanda zihinsel engelliler, Sincanda dil konuşma eğitmenliği, Sincanda fizik tedavi rehabilitasyon merkezi, Sincanda otizm tedavisi, Sincanda otistik çocuk eğitimi konusunda hizmet vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store