• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
207 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sinan Kaval
  • ADRES: 1392.cd 1/27 İvedik Osb Ostim Yenimahalle Ankara
  • TELEFON: 0 (850) 811 6788
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kutup Tercüme Bürosu, sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da çevirilerinize teknik desteklerini sürdürmektedir. Sizlere teslim edilen veya edilmeyen siparişleriniz ile ilgili tüm sorunlarınız ile ilgili 7 gün 24 saat teknik destek sağlanmaktadır.
Sizde Tercüme sektöründeki en kaliteli hizmetlerin tadına varmak için aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla Kutup Tercüme Bürosu personelleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir çeviri bürosunda olması gereken tüm standartlar Kutup Tercüme Bürosunda olup sektörde öncü ”çeviri bürosu” unvanını korumaktadır. Avrupa normlarında yeminli çeviri, çevirmenlik meslek kuruluşuna üye sayılı tercüme bürolarından olmaktan gurur duyuyoruz. Bu sebeple sizlere vereceğimiz her çeviri hizmetinde kalite, güvenilirlik, uygun fiyat, hızlı çeviri teslimatı önceliklerimiz arasındadır. Sizlerde Kutup Çeviri Bürosundan alacağınız her çeviri hizmetinden memnun kalacağınızı unutmayın.
Dilleri Konuşturan Tercüme Bürosu ”Kutup Çeviri Bürosu”

Kutup Çeviri Bürosu, İvogsan iştiraki markası altında dünyada uluslararası boyutta, çevirmenlik alanında kabul görmüş, tercüme hizmetleri standartlarından olan EN 15038 ve ISO 17100:2015 Çeviri Standartı Sertifikaları, Turçef Yeminli Çevirmenlik Federasyonu ve Ankaçed Ankara Çeviri Derneği üyesi olarak kurumsal anlamda tercüme faaliyetlerini yürütmekle birlikte çevirmenlik hizmeti vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store