• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,496 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ayşe Hanım
  • ADRES: Müftü Mah. İbrahim Efe Sok. Dergaz Yanı No: 32 Ereğli Zonguldak
  • TELEFON: 0 505 5717424
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ ZONGULDAK

FİRMA HAKKINDA

Karadeniz Ereğli de Kız Yurdu

Zonguldak Karadeniz Ereğli de Kız Yurdu, Kültür Kız Yurdu Firmamız Zonguldak da kız yurdu işletmeciliği yapmaktadır. Zonguldak da kız apartlarının ve kız yurtlarının arasında en kaliteli apart hizmetini sunan firmamız sizlere güvenilir konaklama hizmeti sunar. Kültür Kız Yurdu  hizmetlerimiz dahilinde, sınırsız internet, 7/24 sıcak su, kaliteli mobilyalar, etüt salonları, çay bahçesi, dinlenme salonları ile kaliteli bir eğitim hayatı geçirmenizi sağlar. Kültür Kız Apartımız Zonguldak da kız apartlarının arasında bir çok aparta göre kampüse yakın, merkeze konumu uygun bir konumdadır. Kültür Kız Apartımız Karadeniz de Karaelmas Üniversitesine konumu ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır.
Karadeniz Ereğli Kültür Kız Öğrenci Yurdu Oda Özelliklerimiz

Odalar; Bazalar, yastık, nevresim ve battaniye, kişiye özel gardırop, çalışma masası ve komidin, Oda seçenekleri; 2,3 ve 4 kişiliktir.

Teknik Özellikler; 24 saat sıcak su, sınırsız kablosuz İnternet, tv bağlantı sistemi, tv odası ve yangın merdiveni. çamaşır makineleri, kurutma makineleri, ütüler ve ütü masaları, çamaşır askıları, öğrenci buzdolabı ve tüm odalarda priz. Yemek salonumuz geniş ve ferahtır. Sıcak günlerde faydalanabileceğiniz bahçemiz mevcuttur.

Sevgili Öğrenciler,

Üniversiteyi kazanarak Karadeniz Ereğli’yi tercih ettiğinizden dolayı işletmemiz adına sizi kutlarız.

Kültür Kız Yurdu, 2009 yılı Eylül ayından bu yana Ereğli’de öğrencilerin sağlıklı, konforlu ve huzurlu bir ortamda, barınma , beslenme, ders çalışma ve diğer bireysel ve sosyal anlamda ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak çağdaş bir anlayışla tasarlanmış bir kuruluştur.

Öğrenim görmek amacı ile kentimizde misafir olarak bulunan ve ülkemizin yarınları olan gençlerimize huzurlu bir yaşam alanı sunmayı hedeflemektedir.

Yurdumuz öğrencilerimizi ailemizden gibi kabul eder. Sizlerin her türlü ihtiyaçlarınız için tereddüt bile etmeden her sorununuzda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimiz mevcut rehberlik hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanır. Tüm sorunlarınız için idare olarak her zaman yanınızdayız.

Aktivitelerimiz

Yıl içerisinde gerçekleşen organizasyonlarla, öğrenci arkadaşlarımızla birlikte, mangal partileri, geziler, sinema geceleri düzenlenerek, bir an olsun içinde bulundukları yoğun çalışma ortamlarından uzaklaşabilmeleri sağlanmıştır.

Kültür Kız Yurdu Firmamız Zonguldak Ereğli de kız yurdu, Zonguldak da karadeniz kültür yurdu, Zonguldak da hesaplı yurt, Zonguldak da kaliteli yurt, Zonguldak da kız öğrenci yurt, Zonguldak da bayan apart hizmetleri, Zonguldak da kültür kız apartı, zonguldak da apart ve yurtlar, zonguldak da kız apartları, zonguldak kız apart ve yurtları, zonguldak da bayan öğrenci apartı, zonguldak da güvenilir bayan apartı, zonguldak da hesaplı bayan apartı, zonguldak da uygun bayan apartı hizmetleri vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store