• bilgi@innovaajans.com

Hisar Kız Öğrenci Yurdu Bolu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
566 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

boluda-meb-onayli-kiz-yurdu

Bolu Hisar Kız Öğrenci Yurdu Olarak Bizler Kız Öğrencilerimize Kız Öğrenci Yurdu Hizmeti Veriyoruz, Hizmetimizde Kalite, Hesaplı Fiyat, Hijyen, Konfor Kalite Esastır, Ailelerin Gözünün Arkada Kalmaması ve Öğrencilerimizin Rahat Etmesi İçin Tüm Detaylar Düşünülmüştür… Tercihi Bolu Olan Tüm Kız Öğrencilerimizi Bekliyoruz…

boluda-ozel-kiz-ogrenci-yurtlari

 
Bolu Özel Hisar Kız  Öğrenci Yurdumuzda Uzman yönetici,rehberlik ve hizmetli kadromuzla uyum ve başarının yanında hilimizin turistik yerlerine gezilerle  sizleri derslerinize daha iyi motive edebilmek, annenizin babanızın sesleri ve sıcaklıkları dışında siz öğrencilerimize evlerini aratmamak yurdumuzun ve personelimizin asli görevi olacaktır.
Odalarımız 2-3-4 kişilik olup, tamamı güneş görmektedir. Yerler halı kaplıdır. Sandıklı bazalar, ortopedik 1. sınıf yataklar ile Öğrencilerimizin temiz,sağlıklı ve zinde bir şekilde güne başlamaları amaçlanmıştır.
Her öğrenciye kilitli dolap, komodin, çalışma masası da tahsis edilmektedir.ve odalarda telefon ve ADSL hizmeti verilmektedir.
Her odada telefon , bilgisayar ve internet bağlantısı vardır.
Öğrencilerin temizlik gereksinimlerini karşılamak için hijyenik banyolarda 24 saat bol sıcak suyumuz mevcuttur.
Yurdumuzda sağlık ve hijyene verilen önem gereği temizlik, revir ve çamaşırhane hizmetlerimiz kesintisiz verilmektedir.
Sizlerin başarı çıtalarınızı yükseltebilmeniz için etüt odamızda zengin kütüphane ve 24 saat internet bağlantılı web kameralı bilgisayarlarla ödev çıkarma, araştırma sınırsız olup hiçbir ücret alınmamaktatır.
Özel çağdaş yurtçuluk anlayışımızla, sürekli  yenilik ve konforu yaşayabilir, evlerden bile çok daha ucuza gelen ücretlerimizle tanışıp hak ettiğiniz ilgi ve hizmeti görerek başarıyı yakalayabilirsiniz.

Peşin ödemelerde % 10 indirim yapılmaktadır.

 

Hisar Kız Öğrenci Yurdu Bolu firmamız, Boluda kız öğrenci yurtları, Bolu Merkezde kız öğrenci yurtları Boluda güvenilir kız öğrenci yurtları, Boluda kampüse yakın kız öğrenci yurtları, Boluda meb onaylı kız öğrenci yurtları, Boluda milli eğitme bağlı kız öğrenci yurtları, Boluda hesaplı kız öğrenci yurtları, Boluda kaliteli kız öğrenci yurtları, Boluda kız öğrenci yurt fiyatları, Boluda uygun fiyatlı kız öğrenci yurtları, Boludaki kız öğrenci yurtları konularında hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store