FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

18 Mayıs 2016 17:14

Ş&L Rent A Car Yozgat Merkez

yozgat-merkez-rent-acar-firması

Ş&L Rent A Car olarak bizler Yozgatta rent a car, oto kiralama, araç kiralama, vip oto kiralama, vip rent a car, lüks rent a car, tur hizmetleri, tur şirket hizmetleri, yurt dışı turlar, yurt içi turlar, gezi turları, karadeniz turları, iç anadolu turları, güneydoğu anadolu turları, doğu anadolu turları, ege turları, bilet satış noktası, bilet satışı, gezi turları, hac ve umre turları konusunda hizmet veriyoruz.

IMG-20160505-WA0034

Ş&L Rent A Car Yozgat merkezde rent a car, vip ve sigortalı rent a car konusunda en güvenilir ve en çok tercih edilen oto kiralama şirketi olmuştur. Sizlerin tercihi olmak, sizlere güven ve kaliteyi sunmak, ihtiyaçlarınıza özel araç ve hizmet temini yapmak bizler için mutluluktur. İşimizi severek yapıyor sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

yozgatta-bilet-satış-bayii

Yozgat Merkezde hac ve umre turları, yurt içi turlar, yurt dışı turlar, bölgesel turlar, tarihi turlar konusunda konforlu, kaliteli hizmetler veriyoruz. Hac ve umre kayıtlarımız umre ve hac mevsimi boyunca devam etmekte olup adresimize başvurmanız bizi irtibat numaralarımızdan aramanız yeterli.

Yozgat Merkez rent a car, hac ve umre turları, gezi turları konusunda irtibat numaramız 0507 727 88 22 – 0254 212 07 07

Bizlere bu numaralardan ulaşabilir hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

IMG-20160505-WA0030

Tüm Havayolu şirketlerinin uçak biletleri, tüm tur şirketlerinin tur organizasyon rezervasyonları, hac umre rezervasyonları, araç kiralama rent a car konusunda hizmetinizdeyiz. Tercihiniz biz olalım hesaplı hizmet alın.

yozgatta-rent-a-car-taşımacılık

Ş&L Rent a Car firmamız, Yozgatta rent a car, Yozgatta günlük rent a car, Yozgatta aylık rent a car, Yozgatta oto kiralama, Yozgatta en iyi rent a car, Yozgatta araç kiralama, Yozgatta günlük araç kiralama, Yozgatta tur şirketleri, Yozgatta hac ve umre organizasyon, Yozgatta yurt içi turları, Yozgatta yurt dışı turları, Yozgatta gezi turları, Yozgatta karadeniz turları konularında hizmet vermektedir.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store