• bilgi@innovaajans.com

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

17 Kasım 2015 22:55

Murat Vinç Kiralama Trabzon

trabzonda-vinc-kiralama

Murat Vinç İşletmeciliği Olarak Bizler Trabzonda vinç kiralama, kiralık vinç, günlük kiralık vinç, haftalık kiralık vinç, aylık kiralık vinç, vinç kurtarma, tekne kurtarma, sepetli vinç kiralama, reklam direği dikimi, alt yapı çalışmaları, üst yapı çalışmaları, vinç nakliye, inşaat çalışmaları, üst yapı çalışmaları konusunda hizmet vermektedir…

trabzonda-vinc-kiralama

MURAT VİNÇ firmamız Süleyman SAĞLAM’ın 45 yılı aşkın ustalık tecrübesi ve birikimiyle 1989 yılında kurulan, Trabzon’un önde gelen vinç firmaları arasında yerini almaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına bütünüyle cevap verebilmek için tecrübeli iş gücü ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Makina Parkımızda 5 tonluktan 65 tonluğa kadar vinçlerimiz ile sizlere hizmet etmek, her türlü inşaat alanlarında: Montaj, Demontaj, Nakliye, Kurtarma ve sepet ile çalışma vb. birçok konuda iş görmekteyiz.

24 saat telefonlarınıza cevap vereceğimiz, teknolojiye ve yeniliğe her zaman açık mantalitesi ile Trabzon da öncü olmak için Allah’ın izniyle çalışacağız.

Trabzon Vinç Kiralama Murat Vinç,

Vinç Çeşitlerimiz, &Hiab Vinç &Mobil Vinç &Forklift / &Hi-Up Vinç / & Kule Vinç / &Kurtarıcı Vinç / & Mobil Vinç / &Sepetli Vinç / &Teleskopik Vinç

Murat Vinç Kiralama Olarak Trabzonun En Hesaplı En Kaliteli Vinç Kiralama, Vinç Kurtarma, Tekne Kurtarma Hizmetlerini Bizler Sunuyoruz… Sektördeki Deneyimimiz, Kurumsal Referanslarımız, Uzun Yılların Tecrübesiyle En Güvenilir Firma Olma İmajını yakalamış bulunuyoruz.

Anahtar Kelimeler

Murat Vinç Olarak Firmamız,Trabzonda vinç kiralama, Trabzonda günlük vinç kiralama, Trabzonda haftalık vinç kiralama, Trabzonda aylık vinç kiralama, Trabzonda hiyap vinç kiralama, Trabzonda sepetli vinç kiralama, Trabzonda tekne kurtarma, Trabzonda vinç kurtarma, Trabzonda kiralık vinçler, Trabzonda kiralık vinç fiyatları, Trabzonda vinç kiralama  fiyatları, Trabzonda vinç kiralama şirketleri, Trabzonda vinç kiralama firmaları konusunda  hizmet vermektedir.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store