• bilgi@innovaajans.com

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

25 Eylül 2013 14:43

İnnova Reklam Ajansı

935962_10201966635317927_778169351_n

 

Proje fikri olarak ilkin 2010 da başlayan İnnova Reklam Ajansı faaliyetlerine 2012 yılında başlamış olup Google Adwords bağlantılı olarak çalışan ve bununla beraber Web Tasarım Hizmetleri, Seo Hizmetleri, Google Adwords Arama Ağı & Görüntülü Arama Ağı, Logo Tasarımı, Sosyal Medya Uzmanlığı, İnternet Reklamcığılı, Banner Tasarımı, Reklam Metin Yazarlığı, Reklam Danışmanlığı, Ürün Tanıtımları, Misyon ve Vizyon Tasarımı, Slogan Tasarımı hizmetleri vermekteyiz.

Bu hizmetlere güçlü ve büyük sektöründe öncü olmayı hedefleyen firmaların ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Online ortamda büyük yada orta ölçekli veya henüz yeni kurulmuş tüm firmaların mutlaka bir yeri olması gerektiğini biliyoruz. Fiziksel olarak yaşadığımız ticari hayatımızda nasıl ki bir büromuz varsa veyahut bizi tanıyanlar sayesinde hizmetlerimizi veriyorsak aynı sistemin fazlasıyla internet ortamında da işlemesi gerektiğini düşünüyoruz bu noktada firmalarımızın kuruluş aşamasından itibaren yanında olarak uluslar arası bir düzeye ulaşana kadar destekliyoruz. Bütçelerine uygun tanıtımlarını düzenleyerek her bütçeye uygun hizmetler sunuyoruz.

Bu güne kadar aldığımız eğitimler ve bilgi birikimi sonucunda firmalarımızı ” bizi bilen bilir” algısından kurtarmaya çalışıyoruz. Çünkü kendini yeni müşteriler kazanmaya kapatan bir firma zamanla rakiplerinden geride kalmaya, geride kaldıkça küçülmeye, zamanla yok olmaya mahkumdur. Hiçbir işletmeci işletmesini yok etmek için kurmaz, dolayısıyla doğru tanıtım her zaman için gerekli ve önemlidir. Bunun sizler için gerekli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

Kullandığı teknolojiler ve özgün fikirleriyle Türkiye”nin en başarılı reklam hizmetlerini sunarak sektöründe global platformda jenerik marka olmak.

Firmalarımız için yüzde yüz müşteri dönüşümünü hedefleyen İnnova Reklam Ajansı sizi hedef kitlenizle buluşturur

Sizi Müşterinizle Buluşturur…

Afyonda Reklam Ajansları, Afyonkarahisar da Reklam Ajansı, Afyonkarahisar da Web Tasarımı, Afyonda Web Tasarımı, Afyon da İnternet Reklamcılığı, İnternet Reklam Hizmetleri, Afyon da Logo Tasarımı,

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store