• bilgi@innovaajans.com

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

18 Mayıs 2014 15:16

Google Arama Motoru Optimizasyonu

Google Arama Motoru Optimizasyonu

aramamotoruoptimizasyonu

Merhabalar, bugün sizlere arama motoru optimizasyonundan bahsetmek istiyorum. Arama motoru optimizasyonu nedir ? Arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır? Arama motoru optimizasyonu firmalar için neden önemlidir ? Arama motoru optimizasyonunun firmalar için getirisi nelerdir gibi soruların yanıtlarını arayalım birlikte.

Arama motoru optimizasyonu kısaca web sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getirmek anlamına gelmektedir, diğer ismi de SEO dur yani search engine optimization. Google Arama motoru optimizasyonunu nasıl yapacağınız konusunda detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımı arayabilirsiniz. Bu konu hassas, özen gösterilmesi gereken ve bilgi birikimi gerektiren bir konu olduğu için tek bir yazı ile anlatmam mümkün olmayacaktır.

Arama motoru optimizasyonu firmalarımız için neden önemlidir bu konuya gelelim. optimize edilmiş bir site arama motorlarında birinci sayfadan yayınlandığı sürece kendiliğinden gelen ciddi müşteriler demektir. Firma sahiplerinin yüzlerce lira vererek çalıştırıp yaptıramadığı pazarlama uzmanlarının görevini kendiliğinden yapmaktadır.

Yetişmiş bir pazarlama uzmanı sizden güzel bir maaş isteyecek, yeri geldiğinde hasta olacak, morali bozulacak ve hepimiz insanız yeri gelecek birşeyler bizi işimizden soğutacak ve pazarlama konusunda motivasyonumuz düşecek ve satış yapma gücümüz azalacak. Ne var ki bir işletme hiç satış yapamadığı veya az satış yaptığı zamanlarda da kayıp halindedir her geçen gün biraz daha eskiye oranla daha fazla müşteriye ulaşmak ve gelirini artırmak zorundadır.

İşletmemizi teknolojiye uyumlu hale getirmek, daha fazla hedef kitleye ulaşmak, yoksa bir web sitesi edinmek, web sitemiz varsa bunu arama motoru optimize edilmiş bir hale getirmek artık bir lüks değil bir mecburiyettir. Firma sahipleri tarafından çoğu zaman arama motoru optimizasyonu gereksiz görülmekte ve bizi bilen bilir algısıyla hareket etmektedir.

Halbuki bugün Google Arama Motoru, reklam verenler ile Google kullanıcılarını bir araya getirirek muhteşem bir imkan sunmuş ve öncelikle işletmelere büyük bir iyilik yapmıştır. Google Arama Motorunu anlayarak onun bizden istediklerine uyarak çok çok fazla gelir elde edebilir gerçek müşterilere ulaşabiliriz…

İnnova Reklam Ajansı Olarak Bizler, Goole Arama Motoru Optimizasyonu, En iyi arama motoru optimizasyonu, En iyi Seo Hizmetleri, seo çalışması yapanlar, seo nedir, en iyi seo hizmetleri veriyoruz…

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store