• bilgi@innovaajans.com

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

22 Temmuz 2015 21:51

Fırat Kız Öğrenci Yurdu Ankara Çankaya

ankara-cankaya-kiz-ogrenci-yurdu

Ankara Çankaya Özel Fırat Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Olarak Bizler Ankarada Kampüse Yakın Konumda, Konforlu ve Kaliteli, Hesaplı ve Huzurlu Kız Öğrenci Yurdu Hizmeti Veriyoruz…

Beautiful female student in a library

Ankara Çankaya Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu Olarak Hizmetlerimiz,
FIRAT Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu hiç bir siyasi, ideolojik ve cemaat bağlantısı olmaksızın M.E.B.’nin yönetmelik normlarına göre 2000 yılından itibaren genel ahlak ilkeleri çerçevesinde, sağduyulu hizmetine devam etmektedir.

Yurdumuz Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşını yazdığı tarihi eski Ankara yerleşimi olan Cebeci-Hacettepe semtinde Hacettepe Üniversitesinin Merkez kampusunun ve fakültelerinin hemen yanında olup, Ankara Üniversitesinin de Hukuk, Siyasal, Sosyal Bilimler, Dil Tarih, Tıp fakülteleri ve yüksek okullarına yürüyerek 5 dakika mesafededir. Diğer Üniversite ve fakültelerde vasıtalı gidişler için (Ankaray-Beytepe Kampüs Servisleri) merkezi yerde olup, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tertip ve tanzim edilmiştir.

1, 2 ve 4 kişilik odalardan teşekküllü olup 94 öğrenci kapasitelidir.

Yurdumuzda açık büfe sabah kahvaltıları ile dört çeşitten az olmamak üzere akşam yemekleri işinde ehil bayan personellerimizle hazırlanıp ikram edilmektedir.

Tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde kişisel çalışma masası, kitaplığı, gardolabı, karyolası ve yatağı olmakla beraber yurdun diğer imkânları olan Diş laboratuarı, Etüt ve Kütüphanesi, Tv. Slonu, Bilgisayar ve Internet odası , sınırsız wireless hizmeti ve günün yorgunluğunu giderecek çeşitli Alet ve Oyun Aktivitelerinin bulunduğu Spor Salonumuz mevcuttur ve ücretsizdir.

24 saat kesintisiz sıcak su imkanı mevcut olup, çamaşırhane hizmetleri de yurt personeli tarafından bedelsiz yıkanıp ütüye hazır halde verilmektedir.

Güler yüzlü kadro ve anlayışımız ile sizlere hizmet etmek istiyoruz, yakınen tanışmak üzere sizleri yurdumuza bekliyoruz.

NEDEN FIRAT KIZ ÖĞRENCİ YURDU ?
GENÇ ÜNİVERSİTELİ KARDEŞİMİZ UZUN VE YORUCU BİR SINAV MARATONUNDAN SONRA HAYALİNİ KURDUĞUNUZ ÜNİVERSİTEYE HOŞGELDİNİZ.
Kurumumuz üniversitede üniversitede eğitim yapan genç arkadaşların barınma sorununu gidermek amacıyla eğitime katkıda bulunmak sağlıklı çağdaş ve rahat bir ortamda bireylerin başarısını artırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla çalışmaktadır.
Kurumumuz 2000 yılından itibaren M.E.B Bakanlığına bağlı olarak faaliyetine devam etmektedir.ANKARA’DAKİ YURT SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEYİZ.
SİZ ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZ İLE BİRLİKTE 16.EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILIMIZA BAŞLAYACAĞIZ.2015 -2016 EĞİTİM YILINDA FAALİYETE BAŞLAMIŞ BULUNMAKTADIR.
Kız Öğrenci Yurdumuz: Hem sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak, hem dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, paylaşmanın, yardımlaşmanın, kısacası birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan olarak gördüğümüz yurdumuza biz çok özel bir özen gösterdik: Öğrencilerimizin, bir taraftan birbirleriyle arkadaşlık ederek hoşça vakit geçirebilecekleri, diğer taraftan huzur içinde ders çalışabilecekleri, aynı zamanda kendilerine ideal bir aile mekanını aratmayacak sıcaklıkta odalar olarak tasarladık yurdumuzu.

Özel Fırat Kız Öğrenci Yurdu Ankara Çankaya Firmamız, Ankara Üniversiteye Yakın Kız Öğrenci Yurdu, Ankara Çankayada Özel Kız Öğrenci Yurtları, Ankara Çankayada kampüse yakın kız yurtları, Ankara Çankayada hesaplı kız yurtları, Ankara Çankayada kaliteli kız yurtları, Ankarada kurtuluşta özel kız yurtları, Ankarada hacettepe üniversitesine yakın kız yurtları, Ankara çankayada hesaplı kız yurtları, Ankara Çankayada güvenilir kız yurtları, Ankara Altındağda kız yurtları, Ankara Kızılayda Kız Yurtları, Ankara Çankayada en iyi kız yurtları, Ankara Çankayada kız yurdu adresleri, Ankara Çankayada tercih edilen kız yurtları, Ankarada tercih edilen kız öğrenci yurtları konusunda hizmet vermektedir…

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store