TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
589 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

konyadamontalamafirmalari

Fırat Mantolama Konya Firmamız Konyada,  2004 Yılında , ısı yalıtımı başta olmak üzere;
Çatı Kaplama,  İç ve dış cephe boyama, Drenaj, Amerikan Siding, Dış Cephe Kaplama, Dış Cephe Mantolama, Dış Cephe Yalıtımı, Isı Yalıtım Hizmetleri konusunda her zaman yanınızda. Su yalıtımı ve çevre düzenlemesi gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan, müşterilerine   kaliteli ve yenilikçi çözümler sunan KİM-AL-SAN LTD. ŞTİ. Markası Fırat Yapı , sektöre getirdiği güçlü altyapıyla birlikte sizlere verdiği güvenle ilerliyor.  Üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle Isı Yalıtım sektörünün lider bir firması haline gelmiştir. Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı ve sıkıldığı ,
Çağımızın rekabet ortamında modern seçimleri ve yenilikçi çözümleriyle  Fırat Yapı Konya  iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine kaliteli bir hizmet vermiştir.
Asıl uzmanlığı olan ısı yalıtımında firmamızın  dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı , modern ve kaliteli dokunuşlarla alanımızda , siz müşterilerimizin bizlere verdiği güvenle  yeni bir çığır açmayı hizmet bilincimizde en temel kural olarak görmekteyiz.
Yaşattığımız kaliteli  değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiğimiz  müşterilerin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle çalışmaktayız .
Isı Yalıtım alanında yaptığımız birincil görev olarak,  müşterilerimizin zorlu  hava koşulları ve hayat  şartlarında çok önemli  olan evlerini Fırat Yapı güvencesiyle  öncekinden daha korunaklı ve daha güvenilir .. daha kaliteli ve daha korunaklı sizlere özel çözümlerimizle daha iyi bir hizmet sunmaktayız.

Fırat Yapı Konya Firmamız, Konyada dış cephe mantolama firmaları, Konyada ısı yalıtım sistemleri,Konyada izolasyon firmaları,Konya selçuklu mantolama firmaları,konyada genel siding firmaları,Konya selçuklu çatı yalıtım firmaları,Konya selçuklu çatı izolasyon firmaları,Konyada çatı poliüretan firmaları,Konyada iç cephe ve dış cephe mantolama konusunda hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store