Ensar Halı Yıkama Şanlıurfa

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,353 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Bey
  • ADRES: Hayati Harrani Mahallesi 3062. Sok No : 50 EYYUBİYE / ŞANLIURFA
  • TELEFON: 0544 520 35 37
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ ŞANLIURFA

FİRMA HAKKINDA

Ensar Halı Yıkama olarak bizler Şanlıurfa’da halılarınızı evinizden alıyoruz, halı çırpma makinamızda halınızın tozunu aldıktan sonra, halı yıkama fabrikamızda halı yıkama makinalarımızda soldurmayan, yıpratmayan 1. kalite deterjanla yıkıyoruz,  halı kurutma makinamızda kurutuyor, kaliteli ambalajlarımızla paketliyor ve adresinize teslim ediyoruz. Teslim süresi evinizden alındıktan sonra 3 ila 5 iş günü içindedir.
Ensar Halı Yıkama Alo Halı Yıkama Hattı : 0544 520 35 37 – 0542 239 15 66

Ensar Halı Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Kilim Yıkama, Cami Halısı Yıkama, Makine Halısı Yıkama,  Eve Teslim Halı Yıkama, El Dokuması halı yıkama, Temizlik hizmetleri, Gündelikçi temizlikçi temini, İnşaat sonrası genel temizlik, Ofis büro temizlik hizmetleri… Hepsinde profesyonel hepsinde mükemmel hizmet. Çok temiz, çok sağlıklı, çok hızlı…

Şanlıurfa Halı Yıkama Ensar Halı Yıkama fabrikası

Şanlıurfa Halı Yıkama Ensar Halı Yıkama

Şanlıurfa Ensar Halı Yıkama Salihli’de Halılarınızı Evinizden Alır, Yıpratmadan Soldurmadan Pırıl Pırıl ve Hijyenik Bir Şekilde Yıkar, Kurutur Evinize Teslim Eder. Hijyenik ve Profesyonel Bir Yıkama Yapar.

Hemen Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin İrtibat Numaralarımızı Arayın…

Ensar Halı Yıkama Alo Halı Yıkama Hattı : 0544 520 35 37 – 0542 239 15 66

Ensar Halı Yıkama Firmamız, Şanlıurfa halı yıkama, Şanlıurfa halı yıkamacılar, Şanlıurfada halı yıkamacılar, Şanlıurfa garantili halı yıkama, Şanlıurfa soldurmadan halı yıkama, Şanlıurfa Yorgan Yıkama, Şanlıurfa Battaniye Yıkama, Şanlıurfa Kilim Yıkama, Şanlıurfa Cami Halısı Yıkama, Şanlıurfa Makine Halısı Yıkama, Şanlıurfa Eve Teslim Halı Yıkama, Şanlıurfa El Dokuması halı yıkama, Şanlıurfa temizlik hizmetleri, Şanlıurfa gündelikçi temizlikçi temini, Şanlıurfa inşaat sonrası genel temizlik, Şanlıurfa ofis büro temizlik hizmetleri veriyoruz.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store