• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
743 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

istanbul-uskudar-ozel-kolejler

Cevher Koleji Olarak Bizler İstanbul Üsküdarda Çocuk Koleji, Özel Kolej, Özel Okul Hizmeti Veriyoruz, Hizmetimiz Kapsamında İlkokul ve Anasınıfı Bulunmaktadır.

Cevher Kolejinde Çocuklarımızın geleceği için en küçük detaylar bile düşünülerek en kaliteli eğitim verilmektedir. Okulumuzda hijyen, güven, huzur, konfor çok önemlidir. Öğretmenlerimiz çocuklarımızın kişilik yapısına en uygun eğitimi, en uygun yönlendirmeyi yaparak çocuklarımızı en güzel geleceğe hazırlamak için en iyi performansı göstermektedir.

uskudarda-ozel-okul-kolej

Cevher Kolejinde Ana Sınıfı Bölümümüzde, Manevi değerler eğitimi, branş dersleri, yabancı dil dersleri, spor faaliyetleri, atölye çalışmaları konusunda küçük çocuklarımıza eğitim veriyoruz.

istanbulda-ozel-kolejler

Cevher Koleji İstanbul Üsküdar Firmamız, İstanbul Üsküdarda özel okullar, İstanbul üsküdarda kolejler, İstanbul ümraniyede kolej,İstanbul  ümraniyede özel okullar, İstanbul beykozda özel okul, İstanbul üsküdarda kolej, İstanbul çengelköyde özel okul, İstanbul bulgurluda özel okul, İstanbul çamlıcada özel okul, İstanbul çamlıcada kolej, İstanbul beykozda kolej, İstanbul Üsküdarda başarılı kolejler, İstanbul Üsküdarda hesaplı kolejler, İstanbul Üsküdarda tavsiye edilen kolejler, İstanbul Üsküdarda tercih edilen kolejler, İstanbul Üsküdarda en iyi kolejler konusunda hizmet vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store