TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,352 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: CENGİZ ÇETREZ
  • ADRES: 1. Küçük Sanayi Merkez AFYONKARAHİSAR
  • TELEFON: 0505 355 69 04
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ AFYONKARAHİSAR

FİRMA HAKKINDA

 

Cengiz Oto Kurtarma olarak bizler Afyonkarahisar ve çevresinde oto kurtarma, acil yol yardım, araç çekme, araç kurtarma, forklift taşıma, ticari araç taşıma, ticari araç kurtarma, otoyol yardım, oto kurtarma hizmetleri veriyoruz.
Hemen Oto Kurtarma Hizmeti Almak İçin 0 505 355 69 04 Nolu Hattı Arayınız…

Afyon oto kurtarma resmi

Afyon Oto Kurtarma Cengiz Oto Kurtarma

Cengiz Oto Kurtarma 7/24 Acil Yol Yardım Ekibini Arayıp Yerinizi Bildirmeniz Yeterli hemen geliyor aracınızı kurtarıyor dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Araçlarımız kalitelidir, İşletme prensibimiz belirtilen adrese en kısa zamanda varmaya odaklıdır.

Yolda kalan, yakıtı biten, aracını taşıtmak isteyen, acil oto yol yardım ve araç çekme hizmetine ihtiyaç duyan herkesin hizmetindeyiz. İşimizi en iyi şekilde yapmak bizim prensibimiz ve hedefimizdir.

Afyon oto kurtarma acil yol yardım

Afyon oto kurtarma acil yol yardım

Hemen Acil Yol Yardım Hizmeti Almak İçin İrtibat Numaralarımızı Arayabilir, web sitemizi ziyaret edebilir yardım alabilirsiniz. Zor anlarınızda bir telefon kadar yakın bir kurtarma hizmetiniz var. Hemen arayın gelelim.

Cengiz Oto Kurtarma Firmamız, Afyon oto kurtarma, Afyon yol yardım, Afyon genelinde yol yardım, Afyon oto kurtarmacılar, Afyonda en iyi oto kurtarma, Afyon bana en yakın oto kurtarma, Afyon bana en yakın oto çekici, Afyon oto çekici, Afyonda oto çekiciler, Afyon oto kurtarma telefon, Afyon oto çekici telefon, Afyon oto yol yardım telefon, Afyon forklif taşıma, Afyon araç taşıma, Afyon ticari araç taşıma konularında hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store