• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
674 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa Bey
  • ADRES: Mimar Hayrettin Mah. Gedikpaşa Cad. No: 36 Fatih / İstanbul
  • TELEFON: 0 212 517 5993
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

beyazıt erkek öğrenci yurdu

beyazıt erkek öğrenci yurdu

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz, İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü çok yakın mesafededir. Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz, Beyazıt Gedikpaşa caddesindedir. İstanbul Üniversitesi’ne 200 metre Sultanahmet Meydanı’na 400 metre mesafededir. Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz, erkek öğrencilerimizin huzurlu bir şekilde yaşayabilmesi için dizayn edilmiştir.

beyazıt-erkek-öğrenci-yurdu

Öğrencilerimizin vakitlerinin değerli olduğunu biliyor öğrenci yurdumuzun İstanbul Üniversitesi’ne Çok Yakın mesafede işletiyoruz öğrencilerimizin bütçesine göre oda hizmeti veriyoruz. Odalarımızda 7/24 güvenlik, öğrenci yurdumuzda etüt Salonu, teras cafe, temiz duş ve lavabolar sağlık hizmetleri ile alakalı hizmetler sunulmaktadır. Öğrenci yurdumuz iki kişilik odalardan, 3 kişilik odalardan, dört kişilik odalardan ve altı kişilik odalardan oluşmaktadır. Erkek öğrencilerimiz bütçelerine göre öğrenci yurtlarını seçebilirler. Beyazıt Özel Erkek Öğrenci Yurdumuz Atatürk’ün “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir”, sözünden ayrılmadan. “Amacımız iyi insan iyi Yurttaş yetiştirmektir.” sözlerine, Çağdaş laik ve bilimsel düşüncesine gençlerin eğitimine verdiği değeri aynısını bizde öğrenci yurdumuzdaki hizmetlerimize yansıtıyor, öğrencilerimizin özgür bir biçimde eğitimlerini almalarını sağlıyoruz. Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu mu Beyazıt Üniversitesi İstanbul Üniversitesi Beyazıt kampüsüne yakın konumda olması itibariyle öğrencilerimizin İstanbul Üniversitesi’ne kolay ulaşmasını sağlıyor Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz hesaplıdır kalitelidir konforludur yemekleri ev yemeği tadındadır. Samimi değil samimidir yardımsever ve sıcaktır.
beyazıt-kampüsü-erkek-öğrenci-yurdu

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz daha önceden İstanbul Üniversitesi ve bölgedeki diğer üniversitelere yerleşip Beyazıt erkek öğrenci Yurdumuzu tercih eden  üst sınıf öğrencilerinin  diğer öğrencilere tavsiye ettiği bir erkek öğrenci yurdudur.

Beyazıt erkek Öğrenci Yurdumuz tüm öğrencilerimize kaliteli bir şekilde eğitim alabilmesi için gerekli tüm donanımlara sahiptir.

İstanbul Üniversitesi’ne İstanbul‘dan veya diğer şehirlerden gelen kıymetli öğrencilerimiz kayıt için gelirken üniversiteye kolay ulaşabilmek için lütfen bizleri arayınız Bizler sizlere ulaşım noktasında yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

istanbul-üniversite-beyazıt-kampüsü-erkek-öğrenci-yurdu

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz öğrencilerimizin güvenle başarıyla  eğitim hayatını sürdürebilmesi için  bütün ayrıntıları düşündü.

Üniversite hayatına yeni adım atan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz bizi tercih eden öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu olarak bizler İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü yakınında Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu Olarak Hizmet Veriyoruz. Öğrenci Yurdumuz, Meb Onaylı, Hesaplı, Kaliteli, Güvenilir, Kampüse Yakın Konumda, Hijyenik, Konforlu bir öğrenci yurdudur.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store