• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
519 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Print

Beyaz Melekler Anaokulu Olarak Bizler İstanbul Beylikdüzünde Anaokulu, Gündüz bakım evi ve kreş hizmetleri veriyoruz.

Beylikdüzündeki Binamızda Çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim alması için eğitim gereçlerimizden, mutfağımıza, yerdeki halılarımızdan kapı girişine kadar herşeyin hijyenik organik ve çocuklarımızın sağlığını düşünerek kullandık.

Güleryüzlü eğitimcilerimizin, arkadaşçıl yaklaşımı, sıcak eğitim düsturuyla çocuklarımızın eğitim hayatına attıkları bu ilk adımda eğitimden keyif almaları, mutlu olmaları ve bilgilenmeleri adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

istanbul-beylikduzu-ozel-anaokullari

Beyaz Meleklerimiz İçin İstanbul Beylikdüzünde Beyaz Melekler Anaokulu Olarak Bizler Güleryüzlü Eğitimi Hesaplı Fiyatlarla Sunuyoruz.

Beyaz Melekler Anaokulu Kayıt ve Bilgi İçin İrtibat Numalaramız (+90) (212) 873 – 40 – 63

 

Beyaz Melekler Anaokulu İstanbul Beylikdüzü Firmamız, İstanbul Beykentte özel anaokulları, İstanbul Beykentte kreşler, İstanbul Beylikdüzünde özel anaokulları, İstanbul Beylikdüzü bölgesinde özel anaokulları,İstanbul Beylikdüzü bölgesinde anaokulları,  İstanbul Beylikdüzünde kreşler, İstanbul Büyükçekmecede özel anaokulları, İstanbul Büyükçekmecede kreşler, İstanbul Esenyurtta özel anaokulları, İstanbul Esenyurtta kreşler, İstanbul Beylikdüzünde tavsiye edilen anaokulları, İstanbul Beylikdüzünde güvenilir anaokulları, İstanbul Beylikdüzünde anaokulları ve kreşler konusunda hizmet vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store