• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
304 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

adanada-temizlik-sirketi

Adanada Temizlik Şirketi Baraj Temizlik Olarak Bizler İşyeri temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, ev temizliği, daire temizliği, depo temizliği, villa temizliği, yurt temizliği, hastane temizliği, temizlik hizmetlerimizin çok önemli bölümlerindendir. Temiz bir işyerinde çalışmak, sizlerin en doğal hakkı. Yüksek motivasyon ve sağlık için işyeri temizliği kurallarına titizlikle uyulmalıdır. İşyeri temizliği için profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız.

adana-temizlik-sirketi

Baraj  Temizlik  Şirketi Adana, Ofisinizin temizliğinin düzenli olarak yapılması misafirlerinizin yada müşterilerinizin sağlığı açısından önemlidir. Camlar,masalar, bilgisayarlarınızın hijyenik bir konuma getirilmesi için çalıştığınız ortamı çalışma ve hijyen ortamı sağlamayı kendimize görev arz ediyor ve sizleri bilgilendiriyoruz.

Baraj Temizlik Şirketi Adanada temiz ve sağlıklı bir işyerinde çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile çalışıyoruz.

adanada-hesapli-temizlik-sirketi

Baraj Temizlik Şirketi Adanada temizlik şirketleri, Adana Temizlik Şirketleri, Adana temizlik firmaları, Adana inşaat sonrası temizlik firmaları, Adana ofis büro temizlik firmaları, Adanada halı yıkama firmaları, Adana yazlık villa temizliği, Adanada cami ve yurt temizliği, Adana fabrika temizlik firmaları, Adanada koltuk yıkama firmaları, Adana yorgan yıkama firmaları konularında hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store