• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
688 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

izmir-gaziemir-anaokullari

Asrın Anaokulu İzmir Gaziemir olarak bizler çocuklarımız için en iyi koşullarda, hijyeni, huzuru, çocuklarımızın mutluluğunu, beslenmesi konusunda organik gıdaların kullanılmasından tutun temizliklerine, odaların düzenine ve ferahlığına, eğitim gereçlerinin kalitesine kadar tüm ayrıntıyı göze alarak çalışıyoruz. Çocuklarımızı ülkemize ve ailelerine yararlı, geleceğe güvenle bakan bireyler olarak yetiştirebilmek adına bir anaokuluna düşen tüm görevlerini yerine getirdiğimizi ifade etmek isteriz.

izmir-gaziemirde-anaokulu-kresler

Asrın Anaokulu İzmir Gaziemir Binamız ve Eğitimlerimiz Hakkında Biraz Bilgi Vermek İsteriz,

Eğitim Programımız, hem anaokulu müfredatı içerisinde yer almakta hem de Suziki Yöntemi’ni ilke edinen dersler halinde öğrenim merkezlerimizde uygulanmaktadır. 600’ü aşkın İngilizce kelime, training cds, crafts, pupets, görsel anlatım, eğlenceli şarkılar ve çeşitli görsel materyallerle dili öğrenirler. Programın içeriğindeki müzikler, tekerlemeler, oyunlar ve çeşitli faaliyetler yardımıyla hareket kabiliyetleri, algılama becerileri, bilişsel ve duygusal gelişimlerinin desteklenmesi hedeflenir. Bu yöntem, çocuklarımız için mükemmel İngilzce konuşmaya giden yolda bir başlangıçtır.​
Güvenlik

Okulumuz Güvenlİğimizi sağlayacak tam 16 gece görüşlü kamera ile donatılmıştır. Ayrıca güvenlik elemanımız bulunmaktadır. * Sadece başvuru formunda belirttiğiniz isimlere çocuk teslim edilir. * Aile dışındaki akraba, yakın arkadaş gibi kişilere sizin onayınız olmadan gözlem amaçlı dahi çocuğunuzun izlenilmesine izin verilmez.

Okul Öncesi Eğitim

24.aydan 6 yaşa kadar hizmet veren merkez okul öncesi yaşlarda yetenek geliştirmenin önemini vurgulamaktadır. Bir çocuğu tanımada “7 çok geç!” felsefesine inanan Junior Academy, erken yaşta yapılan müdahalelerle çocuklara ve ailelere yetenekleri tanımakta ve onları yabancı dil ile harmanlayarak geleceğe yönlendirmede destek olmak istemektedir. Önce çocukların mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmalarına önem veren ekip titiz bir çalışmayı amatör heyecanla profesyonel adımlarla sürdürmektedir.
Yabancı Dil Eğitimi
Anadil Yöntemi;Shinichi Suzuki, 1930’lu yılların başlarında anadil metodunu ‘keşfi’ ile kompleks insan davranışının kalbinde yatan basit gerçeği anlamak için dramatik kanıtlar sunmuştur. Geriye kalan insanlara basit mantık gelen şeyi etkileyici yöntemlerle aydınlatarak, erken yaş dil öğrenim üzerine yaptığı gözlemleri eğitim…

Asrın Anaokulu firmamız, İzmir Gaziemirde anaokulları, İzmir Gaziemirde tercih edilen anaokulları, İzmir Gaziemirde okul öncesi ingilizce eğitimi, İzmir Gaziemirde kaliteli anaokulları, İzmir Gaziemirde güvenilir anaokulları, İzmir Gaziemirde hijyenik anaokulları, İzmir Gaziemirde hesaplı anaokulları, İzmir Gaziemirde 2-6 yaş arası anaokulları, İzmir Gaziemirde başarılı anaokulları, İzmir Gaziemirde okul öncesi ingilizce eğitimi verenler kreşler, İzmir Gaziemirde tavsiye edilen anaokulları, İzmir Gaziemirde meb onaylı anaokulları konularında hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store