TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
499 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: yakup
  • ADRES: demetgül mah 405 cad 88/ b
  • TELEFON: 0 (543) 882 6271
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 23:30
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00

FİRMA HAKKINDA

Feyza Nakliyat olarak; uluslararası nakliye sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.
Evden eve nakliyat hizmetlerinde sigortalı, ambalajlı ve son model kapalı çelik kasa taşıma araçlarımız ile işinde uzman personellerimiz tarafından ev eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Dünya standartları kalitesinde hizmet sağlayan nakliyat şirketimiz ile taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak güvenilir ve kaliteli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlık ve ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir.
Ofisler genelde o iş yerinin beyni gibi bir dinamikle çalışırlar. Oldukça önemli olan bu kısmı bir yerden başka bir yere taşımak ve nakliyesini sağlamak uzmanlık gerektirir. Ofisinizi, başka bir iş yerine taşımak için bir taşıma firmasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Fabrika taşıma sanıldığı kadar kolay bir olay değildir. Bir ev taşıma gibi basit görülecek ve her şirket tarafından yapılabilecek bir taşınma hareketi değildir. Fabrika içerisinde çalışmakta olup değerleri çok yüksek olan makineler nedeniyle fabrika taşıma işleminin çok hassas, dikkatli ve özenle yapılması gerekmektedir.
Asansörlü taşımacılık sistemi bina dışına kurulan, hidrolik ve otomatik sisteme sahip, 20 kata kadar yükselebilen en iyi taşımacılık ekipmanları arasındadır. Bina içerisinde taşıma yapılırken eşyaların zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı asasörlü evden eve nakliyat sistemi sayesinde hiçbir eşyanız en küçük bir zarara uğratılmadan sigortalı, ambalajlı olarak taşınabilmektedir…#ankaraevdenevenakliyat
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store