• bilgi@innovaajans.com

Altın Kalem Kız Yurdu Kocaeli

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
611 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

izmit-kiz-ogrenci-yurtlari

Altın Kalem Kız Öğrenci Yurdu Olarak Bizler Kocaelide Kocaeli Üniversitesi Kampüslerine Yakın Konumda ve Huzurlu, Aile Rahatlığında, Kaliteli, Konforlu, Hijyenik, Güvenilir Kız Öğrenci Yurdu Hizmeti Veriyoruz. Kocaelinin En Tercih Edilen Kız Yurtlarından Biri Olan Altın Kalem Kız Öğrenci Yurdu Tüm Kız Öğrencilerimizin Hizmetindedir…

kocaelide-kiz-ogrenci-yurtlari

Kocaeli Kız Öğrenci Yurdu Altın Kalem Yurdu Olarak Hizmetlerimiz,

Altın Kalem Özel Açık büfe sabah kahvaltısı
Kurumumuz tarafından, öğrencilerimize sağlıklı, lezzetli, hijyenik şartlara uygun zengin çeşitli açık büfe sabah kahvaltıları tatma imkanı verilmektedir.
Her katta buzdalobı ve genel kullanıma ait sıcak soguk su sebilleri bulunmaktadır.
Bilgisayar ve internet hizmeti
Binamızın her katında kesinlikle kesintisiz kablosuz internet erişimi bulunmakta ve öğrencilerimize ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir.
Öğrencilerimize çamaşır yıkama imkanı sunulmakla birlikte; çamaşır odamızda bulunan çamaşır ve kurutma makinamız çamaşır günlerinde kullanıma açıktır.
Kantin ve dinlenme salonu
Öğrencilerimizin rahatlığı düşünülerek dizayn edilmekte olan terasımızda ve verandamızda Kocaelinin dokusuna bakarak okul sonrası üzerinizden günün yorgunluğu ve stresini hafifletmeyi umuyoruz.
Sosyal ve kültürel faaliyetler
Altın Kalem Yükseköğrenim kız öğrenci yurdu olarak öğrencilerimize sadece konaklama hizmeti vermiyoruz. Kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlamaktayız. Bundan dolayı haftalık ve aylık düzenli aralıklarla kültürel faaliyetler düzenlemeyi hedefliyoruz.
Yurdumuzda 7/24 saat sıcak su bulunmaktadır.
Yurdumuzun güvenliği, 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik görevlileri ile sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz parmak izli sistem ile yurdumuza giriş yapabilmekte böylelikle tam bir güvenli oluşturulmaktadır.
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar
Çeşitli yapıdaki odalarımız ile öğrencilerimiz tercihlerine göre uygun oda imkanları sunulmaktadır.
Sizinle irtibata geçebilmemiz ve sizi daha fazla bilgilendirebilmemiz için bilgi talep formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Altın Kalem Kız Öğrenci Yurdu Kocaeli Firmamız, Kocaeli izmit özel kız öğrenci yurtları, Kocaeli izmit kampüse yakın kız öğrenci yurtları, Kocaeli izmit kaliteli kız öğrenci yurtları, Kocaeli izmit merkezde kız öğrenci yurtları, Kocaeli izmit meb onaylı kız öğrenci yurtları, Kocaeli izmit hijyenik kız öğrenci yurtları, Kocaeli izmit te kız öğrenci yurt fiyatları, Kocaeli izmit güvenilir kız öğrenci yurtları, Kocaeli üniversitesine yakın kız öğrenci yurtları,Kocaeli izmit kocaeli ünversitesi yurtları konusunda hizmet vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store