• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
455 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

izmir-balcovada-anaokullari

Akd Kids Anaokulu Olarak Bizler İzmir Balçovada Çocuklarımızın İngilizce, Matematik, Genel Kültür, Sosyal Aktiviteler, Spor Faaliyetleri, Boyama Gibi Faaliyetlerin Yapıldığı Kaliteli, Huzurlu, Güvenilir, Hesaplı, Hijyenik Bir Anaokulu Hizmeti Veriyoruz…

balcovada-ozel-anaokullari

AKD KİDS HAKKINDA,

Okulumuz ilk olarak 1999 yılı’nda Balçova da açılmıştır.
Kurumumuz 250 m2 arsa üzerinde inşa edilmiş olup 5 Derslik,Tiyatro Salonu,1 Mutfak,1Branş Salonu,1 Evcilik Aktivite Salonu,1Uyku Odası,3 WC ve 1 Büyük Oyun Bahçesi’nden oluşmaktadır.
Okulumuzda Tam Gün ve Yarım Gün olmak üzere İkili Eğitim Sistemi uygulanmaktadır.
Eğitim Modülümüz Montesorri ,Çoklu Zeka,Farklı Düşünme Etkinlikleri,Proje Çalışmaları,Değerler Eğitimi ve Yaratıcı Drama’yıda içine alan bir  eğitim sitemiyle çocuklarımızın gelişimlerini desteklemektedir.
Okulumuz hızla değişen dünyaya olumlu bir biçimde uyum sağlayabilecek Atatürk İlke ve İnkilaplarına sahip çıkan,sağlıklı,aktif ve yaratıcı bireylerin yetiştirilmesini hedeflemektedir.
Özel Balçova AKD KIDS Anaokulu optimum koşulları hazırlayarak çocuklarımızı geleceğe güvenle kazandırmayı amaç edinmiştir.
Okul Öncesi Eğitim Kurumumuzda çocuklarımızın yeteneklerini keşfedip,geliştirebilecekleri olanakları sağlayan bir eğitim sistemi hedeflenmektedir.
Eğitimimizde kullanılan aktif yöntemler ile öğrenciler sistemli gözlemlere Ne,Nasıl,Niçin gibi sorular yoluyla araştırmaya,kendini ifade etmeye iletişim kurmaya,ürün ortaya koymaya yönlendirilirler.
Özel Balçova AKD KIDS Anaokulu olarak;soru soran,merak eden,araştıran,sağlıklı,mutlu,geleceğe güvenle bakan çocuklar yetiştirmeyi benimsiyor ve vaad ediyoruz.

ban

AKD Kids İzmir Balçova Anaokulu Firmamız, İzmir Balçovada anaokulları, İzmir Balçovada özel anaokulları, İzmir Balçovada ingiizce eğitim veren anaokulu, İzmir Balçovada ingilizce eğitimli anaokul, İzmir Balçovada güvenli anaokulu, İzmir Balçovada organik gıdalı anaokulu, İzmir Balçovada en tercih edilen anaokulu, İzmir Balçovada en çok tercih edilen anaokulu, İzmir Balçovada markalı anaokulu, İzmir Balçovada teşviki olan anaokulu, İzmir Balçovada meb onaylı ana okulu, İzmir Balçovada deneyimli anaokulu konusunda hizmet vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store