• bilgi@innovaajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
536 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

afyondakombibakimi

Afyonda Kombi Bakımı Hizmetleri Veren Tekmeksan Firmamız Afyonda Kombi Bakımı, Klima bakımı, kombi montajı, kombi servisi hizmetleri vermektedir.İlimizde artık radyatör ve petek temizliği 2. yılında. Bu işlemi ilimizde ilk kez uygulayan firma ise Vaillant TMS Tekmaksan oldu.İlimizde artık radyatör ve petek temizliği 2. yılında. Bu işlemi ilimizde ilk kez uygulayan firma ise Vaillant TMS Tekmaksan oldu.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Vaillant TMS Tekmaksan Afyonkarahisar Genel Müdürü Hüseyin Yarşi, sürekli teknolojiyi takip ettiklerini, Afyonkarahisar halkına sorunsuz hizmet vermeye çalıştıklarını ifade etti. Yarşi, “Firmamızın sekizinci yılında profesyonel hizmet verme iddiamızı 2011 yılı en iyi performans ödülünü alarak kanıtladık. Güçlü ekibimiz ve seçkin ustalarımız ile birlikte 2014- yılında da en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Görevlerimiz arasında insan sağlığını ve güvenliğini başta tutuyoruz. Bizim için aldığınız hizmetin tutarından daha önemli olan, vatandaşlarımızın can güvenliğidir. Seçkin ve sertifikalı ustalarımızdan oluşan güçlü ekibimiz ve teknik kadromuzla vereceğimiz hizmetlerde vatandaşlarımızın sağlığı ve ekonomisi bizim için ön plandadır.Sorunsuz ve konforlu doğalgaz tesisatları , ısıtma-soğutma-havalandırma sistemleri ,kazan dönüşümleri, makine ve mühendislik hizmetleri,inşaat ve taahhüt işleri ile üzerimize düşen görevlerimizin bilincinde olarak 2014 yılında da Afyonkarahisar halkının hizmetindeyiz.”şeklinde konuştu.
Kombi temizliği neden yapılmalı?
Kombi temizliğinin neden yapılması gerektiğini söyleyen Yarşi, “Hareketli su aşındırıcı bir etkiye sahiptir.kombi kalorifer tesisatlarındaki su temas ettiği yüzeylerden (radyatör,vanalar kombi içindeki metal ve plastik parçalar ,contalar)aşındırarak kopardığı parçacıkları (pas, çamur gibi) bünyesine kattıkça daha aşındırıcı olur. Dolayısıyla ısıtma sisteminde kullanılan su, boru ve peteklerde paslanma çamurlaşma ve kireç tabakası gün geçtikçe artar. Kireç suyun borulardaki akışının engellenmesinin yanında çok etkili bir izolasyon maddesi gibi çalışarak sistemin ortamı ısıtmasını engeller ve yakıt tüketimini arttırır.Petekleriniz ısıtmıyorsa, peteklerinizin üstü sıcak altı soğuk ise, son petekleriniz ısıtmıyorsa, tesisattan ses geliyorsa, kombi gürültülü çalışıyorsa ve çok fazla gaz yakıyorsanız kombi tesisat temizliğinin çoktan zamanı gelmiş demektir.” dedi.
“İşin ehli kişileri bakım yapmalı”

Petek temizliğinin 3 yada 4 yılda bir yapılması gerektiğini söyleyen Yarşi, bu işleminde işi bilen kişiler tarafından yapılması gerektiğini vurguladı. Yarşi konuşmasında; “Petek temizliği rutin olarak 3-4 yılda bir usta ellerde yapılması gereken bir temizliktir. Usta kişiler tarafından yapılmasının sebebi, temizlikte tesisata ve cihaza zarar vermeyecek ölçüde kullanmasının bilincinde olmasıdır. Usta cihaz eğitimi almış olmalıdır ve basınç ve kimyasal dozajını her tesisat göre iyi uygulayabilmelidir. Kombi tesisatında karşılaştığı arızaları giderebilme ve yanlışları düzeltebilme açısından önemlidir. Bu nedenle tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak ve konforlu ısınmamız için kim yasal ilaç ve cihazımız ile tesisatınızı temizliyoruz. Nötralize ilaç ile tesisatın bakımını yapıyoruz. Bu bakım sayesinde sistem temizlenerek koruma altın akınmış olur. TMS Tekmaksan Vaillant Ana bayisi profesyonel ekibimizle Afyonkarahisar halkına hizmet veriyoruz. ”ifadelerini kaydetti.

Tms Vaillant Kombi Firmamız Afyonda Kombi Bakımı Hizmetleri vermektedir. Afyonda Kombi Bakımı, Afyonda kombi servisleri, afyonda kombiciler, Afyonkarahisar da kombi bakımı, Afyonkarasihar kombi bakımı, afyonkarahisar da kombi servisleri, afyonkarahisar da kombi bakımı yapanlar, afyonkarahisar da kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir…
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store