• bilgi@innovaajans.com

Afyon Çınar Temizlik Şirketi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,465 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: YASİN ÇINAR
  • ADRES: UYDUKENT AFYONKARAHİSAR MERKEZ
  • TELEFON: 05437824591
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 8-20
SERVİS SAATLERİ 8-20
SERVİS YERLERİ AFYONKARAHİSAR

FİRMA HAKKINDA

Afyon Çınar Temizlik Şirketi

Afyon Çınar Temizlik Şirketi, ev temizliği, iş yeri temizliği, merdiven temizliği, ofis temizliği, hastane temizliği, gündelikçi temizlikçi temini, inşaat sonrası genel temizlik, profesyonel hijyenik temizlik hizmeti, iç cephe, dış cephe cam temizliği, kurumsal temizlik hizmetleri konusunda Afyonkarahisar Merkez’de hizmet vermektedir. 
Afyon Çınar Temizlik Şirketi

Afyon Temizlik Şirketi

Çınar Temizlik, Afyon’da pırıl pırıl ve hijyenik temizlik hizmetleriyle evinizin iş yerinizin mikroplardan, tozlardan, kirlerden arınmasını sağlar ve hijyenik bir ortam sunar. Temizlik hizmetlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından ev ve iş yerlerinizde yapılır. Kullandığımız ekipmanlarımız hijyenik ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Dilerseniz sizler tercih ettiğiniz deterjanları bizim için hazırlayabilirsiniz sizin seçtiğiniz deterjanlarla da temizlik hizmeti veriyoruz.

Evinde kedi köpek besleyen, kedi köpek sahibi iken evinde küçük çocukları bulunan, emekleyen yürüyen bebekleri bulunan aileler mutlaka sık sık ev temizliği yaptırmalıdır. Bu tarz evlerde hijyen oranı evde hayvan beslenmeyen evlere göre daha düşüktür. Bebeğinizin, çocuklarınızın ve ailenizin sağlığı kendi sağlığınız için sık sık temizlik yaptırmalısınız.

Ayrıca bahar temizliği, bayram temizlikleri, cam temizliği, ofis temizliği, yeni biten inşaatlarda genel inşaat temizliği, yeni boşaltılmış depolarda depo temizleme, imalathanelerde fabrika temizliklerine, her türlü kurumsal ve bireysel temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz anlarda Çınar Temizlik Şirketi Afyonkarahisar’da hizmetinizde…
Afyon Temizlik Firması

Afyon Temizlik Firması

Afyon Çınar Temizlik Firmamız, Afyonda ev temizliği, Afyonda iş yeri temizliği, Afyonda merdiven temizliği, Afyonda ofis temizliği, Afyonda temizlik şirketi, Afyon temizlik şirketi, Afyon en iyi temizlik firması, Afyon merdiven temizliği, Afyon Hastane temizliği, Afyon iş yeri temizliği, afyon büro temizliği, Afyon hesaplı temizlik hizmeti, Afyonda hastane temizliği, Afyonda gündelikçi temizlikçi temini, Afyonda inşaat sonrası genel temizlik, Afyonda profesyonel hijyenik temizlik hizmeti, iç cephe, Afyon dış cephe cam temizliği, Afyonda kurumsal temizlik hizmetleri konusunda hizmet vermektedir.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store