TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
6,831 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aynur Hanım
  • ADRES: Marulcu Mahallesi Erdal Akar Sokak No 14/C Merkez AFYONKARAHİSAR
  • TELEFON: 0 534 823 80 90
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2A PEELİNG KESESİ HAMAM KESESİ

2A İPEK HAMAM KESESİ

2A İpek Hamam Kesesi İmalat Firmamız, Peeling Kesesi ve Hamam Kesesi, Erkek Hamam Kesesi, Bayan Hamam Kesesi, Yüz İçin Peeling Kesesi, Ayak İçin Peeling Kesesi, Banyo Kesesi, Tahriş Etmeyen Kese İmalatı, Renkli Hamam Kesesi İmalatı, Toptan ve Perakende Satış Yapmaktadır.

2A İpek Hamam Kesesi kumaş özelliği çok kalitelidir, kumaşlar ham iplik, pamuk ve merserize ağırlıklıdır, sağlıklıdır, kullanışlıdır, bakteri barındırmaz, banyo sırasında cildinize fazla baskı uygulamadan arınmanızı sağlar, tahriş olmanızı önler, nefes alan bir cilde sahip olmanızı sağlar. Kreptimormuz ve jorjep kumaş çeşitleri, ipek kumaş çeşitleri kullanılır.

20160922_110005

2A İpek Kesesi birçok termal otele, Türk hamamı işletmelerine, güzellik merkezlerine, masaj salonlarına, peeling ve spa merkezlerine, çeyizlere koymak için çeyiz evlerine, evlilik ve düğün mağazalarına toptan ve perakende olarak kese satışı yapmaktadır.
2A İpek Hamam Kesesi Bayii olmak isteyenlere Kese ve Stand gönderimi yapmaktadır.

2A İpek Kesesi Bayanların ve erkeklerin bikinilerine uygun renklerde, uzun süre kullanılabilen dayanıklı, kullanışlı özel kumaşlardan imal edilen kese satışı yapmaktadır.

2A İpek Kesesi yıkanmanın ve keselenmenin vücut için önemini iyi bilmektedir, sizlere sunduğu keselerini kullanırken sizlerde bu farkı göreceksiniz.

Dilerseniz sizlere 2A İpek Kesesi özelliklerinden biraz bahsedelim ve peeling için, vücut için, yüz için, ayak için önemini biraz aktaralım.

Peeling keseleri

Yüz İçin Peeling Kesesi

Yüz temizleme ve peeling cildimizin lekelerden ve bakterilerden arınması, doğal görünümüne kavuşması, genç kalması, canlanması, nefes alması için önemlidir. Yüz için peeling yaparken cildi tahriş etmeyecek temizleme ürünleri kullanmanız cildinizin sağlığı için gereklidir.

Peeling yaparken kullandığınız temizleme ürünü kadar arınmaya yardımcı olan peeling yüz keseleride önemlidir. Cildinizi temizleme ürünü ile ovalarken peeling kesesi kullanmanız derinlemesine temizlik sağlar 2A hamam keseleri ve peeling keseleriyle cildinizi ovalarken asla tahriş olmazsınız.

Cildinizin genç kalması ve doğal görünümünde kalması için yüzünüze peeling yapmanız, maske yapmanız sık sık yıkamanız ve yakarken yüz yıkamaya özel yaptığımız peeling keselerini kullanmanız tavsiyemizdir.

 

Bayan Hamam ve Peeling Kesesi

Bayan Hamam ve Banyo Kesesi

2A İpek Hamam Kesesi 2A Banyo Kesesi

2A İpek Kese olarak bizler cildinizin ve vücudunuzun sağlığı, çağımızda en çok görülen hastalıklardan biri olan cilt hastalıklarından korunmanızı, genç kalmanızı, temiz kalmanızı ve temiz kokmanızı önemsiyoruz.

Banyo yaparken yağdan ve ölü derilerden arınamayan cilt nefes alamadığı için hızla yaşlanır, rengi koyulaşır, lekelenmeye başlar.

Tüm vücudunuzu banyoda iyice yıkadıktan sonra duş jelini arındırmanızı, sonrasında beyaz sabun sürmenizi ve 2A kese ile keselenmenizi tavsiye ediyoruz, iyice durulanmanızı rica ediyoruz, cildiniz tamamen ölü derilerden ve duş jelinin kalıntılarından arınacak, gözenekleri açılacak parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanacaktır.

Ter kokularının büyük çoğunluğu iyi yıkanmayan ciltle vücuttan atılan terin birleşmesinden kaynaklanır, cildinizdeki ölü derilerden her banyoda kurtulursanız eğer terlediğinizde eskisinden daha az koktuğunuzu fark edeceksiniz.

Şıklığınız ve özgüveniniz bizler için çok önemli.

2A Bayan Hamam Keselerini bikinilerinizin rengine uygun olarak satın alabilmeniz için rengarenk tasarladık.

Erkek İçin Hamam Kesesi

Erkek Hamam Kesesi

2A İpek Erkek Hamam Kesesi

Erkek hamam keseleri erkek cildini koruyan, tahriş etmeden temizleyen bir yapıya sahiptir. Erkek tüketicilerimiz genellikle hamama gittiklerinde yoğun keselenme yaptırırlar bu keselenme ciltlerinde kızarıklıklar ve tahrişlere sebep olur, erkek tüketicilerimizin ciltlerindeki tüylerin keseye yapışması canlarının yanmasına sebep olabiliyor, 2A Kese erkek hedef kitlesinin sağlığını düşünerek kumaşlarını seçiyor ve erkek tüketicilerimiz hamam ve banyoda keselerimiz sayesinde çok rahat ediyor.

Toptan ve Perakende Siparişlerinizde Havale Hesabımız

12558596 PTT Hesap Numarası Afyonkarahisar Merkez Ptt

2A İpek Banyo ve Hamam Kesesi Firmamız, Türkiye genelinde ipek hamam kesesi, ipek banyo kesesi, banyo kesesi imalatı, hamam kesesi imalatı, toptan hamam kesesi satışı, yüz için peeling kesesi satışı, ayak için peeling kesesi satışı, peeling kesesi satışı, peeling kesesi imalatı, erkek için hamam kesesi satışı, toptan erkek hamam kesesi satışı, toptan bayan hamam kesesi satışı, toptan peeling kesesi satışı, otellere hamam kesesi satışı, otellere banyo kesesi satışı, perakende hamam kesesi satışı, perakende banyo kesesi satışı, bayan hamam kesesi satışı, renkli hamam kesesi satışı, renkli toptan hamam kesesi satışı, hesaplı hamam kesesi satışı yapmaktadır.
FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Download from Google Play Store